Wyprzedaż Black Friday 2018 - jakie promocje oferują GOG i Origin?

Wyprzedaż Black Friday 2018 - jakie promocje oferują GOG i Origin?

Black Friday to ważne światowe wydarzenie dla wszystkich zakupoholików, które odbywa regularnie się co roku pod koniec listopada. Wówczas sklepy, także te internetowe przeceniają swoje produkty nawet o połowę ceny, dzięki czemu ludzie masowo nabywają m.in. urządzenia, czy gry wideo. Właśnie o tej drugiej grupie pomyślało wiele cyfrowych sklepów takich jak Origin czy GOG. Pierwszy z nich rozpoczął wyprzedaż z okazji Black Friday 2018 już wczoraj, a ofiarą rabatów wynoszących 75% padło wiele ciekawych gier. Akcja organizowana przez Origin zakończy się 27 listopada. Jakie produkty szczególnie warto wymienić? Na pierwszy ogień idzie FIFA 19 dostępna na platformie Electronic Arts za 149,94 złotych (chociaż w kilku stacjonarnych sklepach dostępne są wydania pudełkowe o około 10 zł taniej). Kolejnym tytułem wartym ogrania, zwłaszcza w obliczu debiutu Battlefielda 5 jest Battlefield 1 opowiadający o trudach I wojny światowej — za podstawową wersję zapłacimy tylko 17,47 zł, co jest szczególnie ciekawą ofertą dla osób, które w przeszłości przypisały sobie bezpłatnie Przepustkę Sezonową.

W ramach Black Friday 2018 wiele firm w tym Origin oraz GOG ogłosiły spore wyprzedaże swoich produktów.

Wyprzedaż Black Friday 2018 - jakie promocje oferują GOG i Origin?

Z innych produktów warto jeszcze wspomnieć o m.in. Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition — 50,97 zł, pakiecie dodatków do Mass Effect 2 — 44, 95 zł i Mass Effect 3 - 59,95 zł, Battlefield Hardline — 14,75 zł, Battlefield: Bad Company 2 — 7,49 zł, Battlefield 4 — 14,97 zł czy o Dragon Age: Inkwizycja – Edycja „Gra Roku” za 24,75 złotych. Widzimy, że ewidentnie obkupić mogą się osoby polujące na starsze części serii Battlefield. Zdecydowanie wartą ogrania odsłoną jest Battlefield: Bad Company 2, którego wielu fanów do dziś wspomina z łezką w oku, a także bardzo dobrze odebrana czwórka. Pełną listę gier znajdziecie na stronie Origina. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że propozycje Elektroników nie wszystkim przypadną do gustu, zważywszy na fakt, iż prawie wszystkie produkcję dostępne są w ramach abonamentu Origin Access lub Origin Premier. Jednak dostęp do tych gier nie jest stały i kończy się wraz z zaprzestaniem opłacania subskrypcji, co w przyszłości dla wielu może mieć znaczenie. Przy okazji, jeżeli posiadacze któryś z abonamentów to dostępne tytuły zakupicie z dodatkową zniżką.

A co oferuje GOG?

Wyprzedaż Black Friday 2018 - jakie promocje oferują GOG i Origin?

Rodzimy GOG to kolejna platforma, która przyłączyła się do szaleństwa z okazji Black Friday 2018. Jest to druga w tym miesiącu wyprzedaż rodzimej platformy (pierwsza dotyczyła 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości), a więc lista gier nie jest jakoś mocno interesująca chociaż najpewniej podobnie jak w przypadku Origina i innych serwisów każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście w ramach Black Friday nie mogło zabraknąć Wiedźmina 3 w wersji GOTY za standardową rabatową kwotę 59 złotych. Następne pozycje, o których warto wspomnieć to Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition — 105,19 zł, The Curse of Monkey Island — 9,09 zł, Mafia III Deluxe Edition — 67,29 zł, Fallout: New Vegas Ultimate Edition — 42,69 zł czy Mortal Kombat 1+2+3 za 5,19 złotych. Pełną listę gier znajdziecie na stronie GOG. Tak jak wspominaliśmy to dopiero początek wielkiego święta zakupoholików, a liczne i ciekawe promocje jeszcze się pojawią.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyprzedaż Black Friday 2018 - jakie promocje oferują GOG i Origin?

 0