Wyprzedaż Black Friday na Windows Store - gry i aplikacje do -93%

Wyprzedaż Black Friday na Windows Store - gry i aplikacje do -93%

Microsoft już wcześniej ogłosił ofertę na Black Friday dla Xbox One. Tym razem wprowadził także wyprzedaż dla posiadaczy PC. Oferowane zniżki sięgają nawet 93%.

Black Friday - Microsoft Windows Store

W obniżonych cenach można nabyć zarówno aplikacje, gry, filmy, seriale i albumy z muzyką - chociaż te 3 ostatnie typy treści Polaków nie mogłyby zainteresować, gdyż aplikacje Movies & TV oraz Groove nie oferują sklepików na Polskę.

Aby skorzystać z wyprzedaży, wystarczy uruchomić Sklep Windows Store, domyślnie wbudowany w system Windows 10 i na ekranie startowym ujrzymy skróty do promocji z każdego typu zawartości z osobna. Ewentualnie, można je także sprawdzić na stronie internetowej Windows Store.

Do najciekawszych pozycji z gier, jakie można nabyć należą:

W przypadku Gears of War 4 dodatkowo dostajemy Gears of War 1, 2, 3 i Judgement na Xbox One, a także dzięki Xbox Play Anywhere zyskujemy dwie licencje: na Windows 10 PC i Xbox One w jednej cenie. To samo tyczy się także Forza Horizon 3 oraz ReCore. Play Anywhere umożliwia automatyczną synchronizację zapisanych stanów gry pomiędzy tymi dwoma urządzeniami oraz w obsługiwanych tytułach (tutaj: Gears of War 4 i Forza Horizon 3) także wzajemną rozgrywkę multiplayer.
 
Ponadto, przecenionych jest kilka aplikacji, w tym między innymi edytor zdjęć Polarr (kosztował 87 zł, obecnie można go nabyć za jedynie 8,50 zł). Za 13 zł do kupienia jest odtwarzacz Media Player Gold wspierający 100 różnych formatów audio i 200 typów zawartości wideo, kompatybilny także z Xbox One. Integruje się on z last.fm, potrafi strumieniować zawartość z SoundCloud i YouTube, wspiera DLNA i zarówno wbudowane jak i zewnętrzne napisy. Poza tym zniżką objęty jest także zaawansowany program do archiwizacji, UnZip, aplikację Wolfram Alpha służącą do przeliczeń i wyszukiwania odpowiedzi na różne zagadnienia z nauk ścisłych, w tym skomplikowanych równań matematycznych. Inną wartą uwagi propozycją jest program do tworzenia wykresów, diagramów, czy nawet planów konstrukcyjnych, Grapholite.


Oprócz tego Microsoft oferuje Surface Pro 4 w wersji z procesorem Intel M3 z klawiaturą, a zaoszczędzić możemy nawet do niemal 1200 zł. Większość promocji kończy się maksymalnie 29 listopada. Każda aplikacja i gra może mieć osobną datę końca promocji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyprzedaż Black Friday na Windows Store - gry i aplikacje do -93%

 0