Wyspa z serialu Lost odtworzona w Far Cry 5

Wyspa z serialu Lost odtworzona w Far Cry 5

Twórcy map nie raz udowadniali, że dzięki edytorom można stworzyć prawdziwe perełki. Tym razem jeden z graczy w Far Cry 5 odwzorował mapę z kultowego serialu Lost.

Kultowy przebój, którym bez wątpienia był serial Lost został zakończony już ponad 8 lat temu. Pomimo upływu lat i wielu kontrowersji związanych z zakończeniem, które delikatnie mówiąc było policzkiem wymierzonym w stronę fanów, serial ten wciąż wyraźnie istnieje w pamięci widzów. Jedną z takich osób jest YouTuber Un-Break-Able, który zdecydował się odtworzyć pełną tajemnic serialową wyspę w edytorze map z Far Cry 5. Oczywiście w związku z ograniczeniami nałożonymi na tytuł Ubisfotu, niestety nie było możliwe odtworzenie pełnych wymiarów wyspy w skali 1 do 1. Mimo to odwzorowanie ilości lokalizacji i poziom dbałości o odwzorowanie umieszczenia elementów jest godzien podziwu.

Ilość odwzorowanych elementów serialowej wyspy jest godna podziwu

Według autora mapa zawiera wszystkie miejsca znajdujące się na wyspie i gracz odnajdzie tam nawet najmniejsze elementy jak ogród Sun, nie wspominając oczywiście o tych największych i najistotniejszych jak wszystkie dziewięć stacji Inicjatywy Dharma. Niestety dla graczy PC, mapa ta nie jest dostępna na komputerach. Przeważnie to gracze konsolowi cierpią z powodu nieobecności modów i map, które są obecne na PC. Tym razem jest odwrotnie. Mapa powstała w wersji na PlayStation i póki Ubisoft nie zdecyduje się na umożliwienie generowania map multi-platformowych, nie możliwe jest wypróbowanie jej na PC. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu skorzystać z edytora i zrobić pecetowy odpowiednik lokacji. Wystarczy trochę wolnego czasu, chęci i sentyment do Lost ;)

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wyspa z serialu Lost odtworzona w Far Cry 5

 0