Wystartował Black Friday w Xbox Store - ogromna wyprzedaż gier na Xbox One

Wystartował Black Friday w Xbox Store - ogromna wyprzedaż gier na Xbox One

Black Friday to idealny moment do nadrobienia zaległości i nabycia sprzętu, gier czy wielu innych produktów w bardzo korzystnych cenach. Swego rodzaju święto wszystkich zakupoholików formalnie startuje w piątek 23 listopada, ale kilka firm pokroju Microsoftu zdecydowało się rozpocząć je nieco wcześniej. Gigant z Redmond ogłosił wyprzedaż Black Friday przeceniając przeszło 500 gier dostępnych w oficjalnym sklepie Xbox Live. Warto zaznaczyć, że początkowo promocje dostępne są wyłącznie dla użytkowników posiadających aktywną subskrypcję Xbox Live Gold, a dopiero od 19 listopada okazje obejmą wszystkich zainteresowanych. Nabycie abonamentu wydaje się teraz jak najbardziej rozsądnym krokiem, ponieważ Microsoft obniżył cenę miesięcznej subskrypcji do symbolicznej złotówki (akcja skończy się za 16 dni). Natomiast sam Black Friday w Xbox Store potrwa do 27 listopada.

Wystartowała promocja w Xbox Store z okazji Black Friday, która zakończy się 27 listopada.

Wystartował Black Friday w Xbox Store - ogromna wyprzedaż gier na Xbox One

A cóż takiego znajdziemy w ramach tegorocznej wyprzedaży? Tak jak wspominaliśmy masę gier, przez co ciężko jest wymienić je wszystkie w ramach jednego artykułu. Dlatego też podajemy przykłady najbardziej opłacalnych produkcji. Pierwszą interesującą grą jest FIFA 19, która w podstawowej wersji kosztuje 173 złote, aczkolwiek istnieje szansa zdobycia kopii tytułu od EA Sports za jedyne 102,99 zł z amerykańskiego Xbox Store (wymaga to jednak dodatkowych kombinacji). Oprócz tego jeszcze w miarę nowy Assassin's Creed Odyssey za 173,99 złotych, Batman: Arkham Knight Premium Edition za 50 zł czy Gears of War za 46,24 zł. Z innych ciekawszych pozycji warto wymienić, chociażby świetny Life is Strange Complete Season - 14 zł, nowszy Life is Strange: Before the Storm Deluxe Edition - 30 zł, Metro Redux Bundle - 25 złotych oraz Shadow of the Tomb Raider - 144,50 złotych. Więcej gier znajdziecie na oficjalnej stronie Xbox.

Oczywiście tak jak pisaliśmy, lista gier jest znacznie większa i z pewnością każdy fan wirtualnej rozrywki znajdzie coś dla siebie i zbierze solidną kolekcję na nadchodzące długie, zimowe wieczory. Microsoft to nie jedyna firma, która z pewnością zorganizuje w tym roku ciekawe z punktu widzenia klientów promocje. Następnymi będą najprawdopodobniej m.in. Sony, Steam czy rodzimy GOG. Oprócz tego jeszcze krajowe sklepy z okazjami na podzespoły komputerowe czy konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zdecydowanie jest i będzie w czym wybierać w tym roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wystartował Black Friday w Xbox Store - ogromna wyprzedaż gier na Xbox One

 0