Wystartowała wyprzedaż gier „Made in Poland” na GOG

Wystartowała wyprzedaż gier „Made in Poland” na GOG

Końcówka roku zawsze oznacza masowe wyprzedaże, które docierają również na rynek gier wideo. Idealną okazją do wydania pieniędzy będą z pewnością tzw. czarny piątek (black friday) oraz cyberponiedziałek (cyber monday) wypadające kolejno 29 listopada i 2 grudnia. Nim jednak dojdzie do szalonych okazji na przełomie miesiąca przed nami Święto Niepodległości odbywające się już jutro. W związku z tym platforma GOG identycznie jak rok wcześniej przygotowała specjalne promocje na dostępne w sklepie produkty. W ramach „Made in Poland” obniżono ceny ponad 120 tytułom, z kolei wiele rabatów sięga nawet 90%. Należy podkreślić, że według dostępnej informacji promocja obejmuje gry stworzone przez rodzimych deweloperów, z czego wiele z nich ma w naszym kraju status kultowych.

Promocja „Made in Poland”, w ramach której przeceniono ponad 120 gier zakończy się 12 listopada o godzinie 15:00.

Wystartowała wyprzedaż gier „Made in Poland” na GOG

Z interesujących propozycji z całą pewnością warto wymienić, chociażby Jack Orlando: A Cinematic Adventure - Director's Cut (-80%), Earth 2150 Trilogy (-80%) czy The Cat Lady (-60%), Painkiller Black Edition (-75%), Ancestors Legacy (-66%), serię Call of Juarez (-75%), House Flipper (-35%), Dying Light: The Following - Enhanced Edition (-70%) czy We. The Revolution (-30%). Oczywiście tradycyjnie w wyprzedaży organizowanej na GOG nie mogło zabraknąć stałego bywalca w postaci Wiedźmina 3: Dziki Gon w najlepszym możliwym wydaniu (Edycja Gry Roku) ze wszystkimi dodatkami (Serca z Kamienia oraz Krew i Wino), którego kupimy za 44,99 zł. Promocja „Made in Poland” zakończy się 12 listopada o godzinie 15:00. Nie jest to jednak jedyna nowość na platformie GOG. Pełną listę gier znajdziemy na tej stronie.

Do sprzedaży trafiła bowiem przygotowana przez polskie studio Longsoft Multimedia strategia turowa Clash mająca swoją premierę przeszło 20 lat temu. Rodzimy sklep postanowił nam więc odświeżyć dziś już nieco zapomniany tytuł, który standardowo w tym przypadku nie posiada żadnego zabezpieczenia DRM. W grze wcielamy się w rolę władcy broniącego królestwa przed atakami wrogich najeźdźców, zaś do naszej dyspozycji twórcy oddali około 30 zróżnicowanych jednostek. Bez wątpienia nie brak w niej odpowiedniego średniowiecznego klimatu wraz z dość interesującą kampanią dla pojedynczego gracza.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Wystartowała wyprzedaż gier „Made in Poland” na GOG

 0