X (Twitter) z nowymi planami subskrypcji. Jest drogo

X (Twitter) z nowymi planami subskrypcji. Jest drogo

Elon Musk próbuje zarobić na serwisie X (dawny Twitter), wprowadzając różne płatne funkcje takie jak system weryfikacji. Teraz do oferty doszły dwa nowe plany subskrypcji.

X Premium Plus zapewnia więcej niż podstawowy plan, a co za tym idzie jest droższy. Za Premium Plus zapłacimy 72 złote miesięcznie, co daje aż 749,98 zł rocznie, a co dostaniemy w zamian? Abonament gwarantuje "największy boost do odpowiedzi", aczkolwiek nie wyjaśniono, na jakiej dokładnie zasadzie to działa. Do tego zlikwidowano reklamy, które nie są już wyświetlane na osiach czasu "Obserwowane" oraz "Dla Ciebie". W efekcie podczas przeglądania postów nie zobaczymy niepożądanych treści reklamowych.

X (dawny Twitter) posiada teraz trzy opcje subskrypcji, z czego najdroższa kosztuje 72 złote miesięcznie.

Poza tym Premium Plus opiera się na korzyściach, jakie zapewnia standardowy plan Premium X (dawniej Twitter Blue), który obejmuje znacznik zweryfikowanego, możliwość edytowania i pisania dłuższych postów, przesyłania dłuższych filmów oraz szyfrowania wiadomości. Oprócz Premium Plus X wprowadził także nową opcję Basic za 3 USD miesięcznie.

Jednak ten plan nie pozwala przejść weryfikacji konta, a subskrybenci otrzymają jedynie „niewielką premię” do swoich odpowiedzi. Nie zawiera również zmniejszonej liczby reklam ani dostępu do studia multimedialnego X.

Standardowa subskrypcja Premium kosztuje 8 USD miesięcznie. Co ciekawe na początku już tego miesiąca Bloomberg ujawnił raport, że X testuje nowe poziomy płatnego członkostwa.

Od czasu przejęcia kontroli nad X Elon Musk zaczął szukać sposobów zarabiania na platformie, a nawet zaczął zmuszać użytkowników w Nowej Zelandii i na Filipinach do płacenia 1 dolara rocznie za dostęp do serwisu społecznościowego. Musk dodał także szereg nowych funkcji do X, w tym transmisje na żywo, połączenia wideo i audio.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: X (Twitter) z nowymi planami subskrypcji. Jest drogo

 0