Xblitz Move 4K Plus - kamera sportowa dla aktywnych

Xblitz Move 4K Plus - kamera sportowa dla aktywnych

Kamery sportowe pozwalają nagrywać ciekawe materiały nawet w trudnych, wręcz ekstremalnych warunkach i nie musimy martwić się o to, że zostanie uszkodzona przez zalanie wodą, czy upadek z wysokości. Rzecz jasna, wszystko z umiarem, ponieważ każdy sprzęt ma swoją granicę odporności. Nie inaczej jest w przypadku Xblitz Move 4K Plus posiadającego dwa wyświetlacze oraz sensor SONY IMX078 pozwalający nagrywać obraz w rozdzielczości 4K. Jego dużym atutem jest również wysoka jakość materiałów nagranych po zmroku. Warto zauważyć, że w przypadku kamery mamy do dyspozycji szerokokątny obiektyw, z kolei kąt wynoszący 170 stopni sprawi, że kadr będzie w stanie uchwycić bardzo dużą powierzchnię. W produkcji wysokiej jakości nagrań pomoże również wbudowana stabilizacja obrazu. Sprzęt zasila natomiast bateria o pojemności 1350 mAh, którą można szybko wyjąć i wymienić. W efekcie nie będziemy mieli problemu z długimi materiałami wideo.

Kamerę sportową Xblitz Move 4K Plus wyposażono m.in. w sensor SONY IMX078 pozwalający nagrywać obraz w rozdzielczości 4K.

Xblitz Move 4K Plus - kamera sportowa dla aktywnych

Wszystkie dane zapisywane są na karcie pamięci typu microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 128 GB. Za obsługę oprogramowania (dostępnego m.in. po polsku) odpowiada procesor NTK96660. Ustawieniami systemu da się sterować za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Komunikacja z kamerą możliwa jest za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dużym atutem Xblitz Move 4K Plus są dwa wbudowane wyświetlacze. Z tyłu umieszczono duży, 2-calowy ekran dotykowy umożliwiający szybkie i komfortowe poruszanie się po menu i funkcjach kamery. Z kolei ekran na froncie będzie informował nas między innymi o stanie baterii, czasie nagrywania czy o wszelkich trybach. Wprawdzie Xblitz Movie 4K ma dotykowy ekran pozwalający nam na szybką zmianę ustawień, jednak co zrobić, gdy kamera zostanie umieszczona na przykład na kasku? To również zostało przemyślane. W zestawie znajdziemy pilota w formie opaski na nasz nadgarstek.

Oprócz pilota, obsługa Xblitz Move 4K Plus możliwa jest za pomocą naszego telefonu. Oba urządzenia łączą się za pomocą Wi-Fi. W opakowaniu znajduje się również kompletny pakiet wszystkich akcesoriów. Kamerę sportową kupimy u autoryzowanych sprzedawców, aczkolwiek możemy kupić go także bezpośrednio na stronie producenta otrzymując przy okazji darmową dostawę kurierem. Cena urządzenia wynosi 449 złotych.

Specyfikacja techniczna Xblitz Move 4K+:

 • Procesor: NTK96660
 • Sensor: SONY IMX078
 • Wyświetlacz: Dwa wyświetlacze 2 cale / 0,66 cala
 • Bateria: 1350mAh (wymienna)
 • Kąt widzenia: 170 stopni
 • Rozdzielczość nagrywania: od 720p do 4K
 • Rozdzielczość zdjęć: 16M
 • Komunikacja Wi-Fi
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Obsługa kart pamięci: do 128 GB
 • Wymiary: 59 x 41 x 21mm
 • Waga: 66,1g (z baterią)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xblitz Move 4K Plus - kamera sportowa dla aktywnych

 0