Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 4 zł. Microsoft zapowiada duże hity

Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 4 zł. Microsoft zapowiada duże hity

Microsoft właśnie wystartował z nową promocją, która ma na zachęcić do subskrypcji usługi Xbox Game Pass Ultimate i trzeba przyznać, że przedstawione argumenty są bardzo zachęcające. Na początek warto wyjaśnić, głównie osobom, które nie kojarzą usługi, że Xbox Game Pass Ultimate zawiera Xbox Live Gold, ponad 100 gier na konsolę i PC, w tym hity takie jak Gears 5, Rocket League i Forza Horizon 4 i wszystkie ekskluzywne tytuły giganta z Redmond w dniu premiery. Obecnie w ramach świątecznej oferty Ultimate możemy odebrać pierwsze 3 miesiące dostępu do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate w cenie zaledwie 4 zł. Tradycyjnie jednak promocja dostępna jest jedynie dla nowych członków Ultimate, ponieważ gigant z Redmond chce w ten sposób przekonać osoby, które jeszcze nie korzystały z tej usługi. Na szczęście to nie wszystko i obecni abonenci Game Pass Ultimate także mogą liczyć na sporo atrakcji.

Microsoft właśnie wystartował z nową promocją, która ma na zachęcić do subskrypcji usługi Xbox Game Pass Ultimate i trzeba przyznać, że przedstawione argumenty są bardzo zachęcające.

Dodatkowo, tylko przez ograniczony czas, członkowie subskrypcji Ultimate otrzymują dostęp na 1 miesiąc do EA Access, na 3 miesiące do Discord Nitro Premium i na 6 miesięcy do Spotify Premium. ​Są to abonamenty o łącznej wartości ok. 80 zł na miesiąc. Co więcej, Microsoft podkreśla, że jeśli korzystamy już z subskrypcji Ultimate, to otrzymamy wszystkie te prezenty, ale na chwilę obecną nie podaje ograniczeń regionalnych (informacje o promocji można znaleźć jednak w języku polskim).    Jeśli weźmiemy zaś pod uwagę, że w niektórych krajach (np. Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii) Microsoft oferował już 6 miesięcy Spotify Premium wraz z Ultimate, to być może i tym razem będziemy musieli obejść się smakiem.

Co jednak najważniejsze, usługa Game Pass doczekała się zapowiedzi 50 nowych gier, a więc największego rozszerzenia w jej historii. Już teraz możemy grać w 8 nowych tytułów w ramach subskrypcji i przeszło 40 pojawić ma się w okresie świątecznym i w przyszłym roku. Wśród produkcji, które właśnie udostępniono, znajdziemy wiele naprawdę ciekawych propozycji, w tym Age of Empires II: Definitive Edition, Rage 2 czy The Talos Principle. Lista gier, które wkrótce zasilą Game Pass, także jest imponująca, ponieważ zawiera Darksiders III, Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz sporą niespodziankę, ponieważ aż 10 tytułów z serii Final Fantasy i 3 pierwsze (według chronologii wydarzeń) z serii Yakuza. Xbox Game Pass Ultimate od samego początku jawiło się jako świetna okazja, a Microsoft sprawił, że abonament stał się jeszcze bardziej kuszący. Decydując się na jego opłacanie, możemy być praktycznie pewni, że nie zabraknie nam tytułów do ogrywania.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 4 zł. Microsoft zapowiada duże hity

 0