Xbox Games Showcase - Microsoft zapowiada prezentację gier na Xbox Series X

Xbox Games Showcase - Microsoft zapowiada prezentację gier na Xbox Series X

Microsoft zapowiedział w końcu wydarzenie, na które czeka mnóstwo graczy, czyli Xbox Games Showcase, które zaplanowano na 23 lipca. W trakcie tego streamu na żywo zobaczymy tytuły szykowane przez wewnętrzne studia giganta z Redmond z myślą o konsoli Xbox Series X, w tym także mocno wyczekiwane Halo Infinite. Konferencja stanowi część programu Xbox 20/20, gdzie koncern zwiastuje nadchodzącą konsolę oraz towarzyszące jej gry. Główne wydarzenie Xbox Games Showcase poprzedzone zostanie przez godzinne pre-show, część Summer Game Fest Geoffa Keighleya. Na tę chwilę nie wiemy jednak, czego możemy spodziewać się po tej części prezentacji, ale Geoff powinien zadbać o to, by nie było zbyt nudno.

Microsoft zapowiedział w końcu wydarzenie, na które czeka mnóstwo graczy, czyli Xbox Games Showcase, które zaplanowano na 23 lipca.

Poza potwierdzonym już wcześniej Halo Infinite, spodziewać możemy się wielu innych produkcji ekskluzywnych dla konsoli Xbox, w tym np. Senua’s Saga: Hellblade II, Everwild czy Scorn. Oczywiście wszystkie tytuły od ekip Microsoftu trafią od razu także na PC, więc prezentacją powinni zainteresować się również fani blaszaków. Możemy otrzymać również jakąś niespodziankę, aczkolwiek nie nastawialibyśmy się na ujawnienie budżetowej konsoli Xbox Series S, ponieważ według ostatnich doniesień, ta zostanie pokazana w przyszłym miesiącu. Mamy jednak nadzieję, że Microsoft ma jakieś asy w rękawie i zobaczymy next-genowe gry, o których dotychczas nie było mowy, tak jak miało to miejsce na pokazie Sony dedykowanym PlayStation 5, choć lepiej nie obiecywać sobie zbyt wiele.

Xbox Games Showcase będzie pierwszym wirtualnym wydarzeniem Microsoftu po tym, jak ten zamknął swój serwis streamingowy Mixer. Tym samym wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku, Twitterze, YouTubie, ale również Twitchu, który był największym rywalem Mixera. Pre-show poprowadzone przez Geoffa Keighleya jak na razie potwierdzono jedynie na YouTubie. Pierwsze z serii wydarzeń Xbox 20/20 odbyło się w maju i choć prezentowało rozgrywkę z gier na Xbox Series X, to jednak spotkało się z mieszanym odbiorem fanów, którzy liczyli na coś więcej i mocniejsze tytuły. Pomimo zapewnień, że podobne prezentacje organizowane będą co miesiąc do premiery nowego Xboxa, firma ominęła czerwiec, by zachować duże działa na ten miesiąc. Mamy nadzieję, że tym razem nie zawiedzie. Xbox Games Showcase odbędzie się na 23 lipca o godzinie 18:00 naszego czasu.       

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox Games Showcase - Microsoft zapowiada prezentację gier na Xbox Series X

 0