Xbox One X przerobiony na pierwszego Xboxa dzięki specjalnemu skinowi

Xbox One X przerobiony na pierwszego Xboxa dzięki specjalnemu skinowi

Jeżeli jesteście posiadaczami Xboxa One X, to z pewnością zainteresujecie się dość ciekawą skórką odwzorowującą wygląd wydanej przed laty pierwszej wersji konsoli Microsoftu.

Nie od dziś wiadomo, że na nostalgicznych produktach zarabia się duże kwoty pieniędzy. Z tego założenia wyszła chyba firma Controller Gear, która stworzyła specjalną nakładkę na Xbox One X, wyglądem przypominającą pierwszą konsolę Microsoftu. Jeżeli więc macie najnowszą wersję urządzenia, to możecie udać się na stronę Amazonu i zakupić ów gadżet za około 30 dolarów. Jak zaznaczono w opisie, skin jest oficjalnie licencjonowany przez sam Microsoft, a poza tym nie pozostawia żadnych śladów po zdjęciu z obudowy. Dodatkowo montaż całości jest banalnie prosty oraz nie wymaga specjalnych narzędzi czy umiejętności. Patrząc na poniższy obrazek, trzeba pogratulować dobrego odwzorowania legendarnej konsoli, dzięki któremu wspomnienia wielu fanów powracają na nowo.

Dzięki specjalnej skórce Xbox One X może zamienić się w pierwszego Xboxa

Xbox pojawił się na rynku w 2002 roku i miał stanowić realną konkurencję dla bijącego wówczas wszelkie rekordy popularności PlayStation 2. Niestety mimo zastosowania (według wielu opinii) lepszych podzespołów aniżeli w PS2, nie zdołał sprostać pokładanym w nim nadziejom, sprzedając się poniżej oczekiwań Microsoftu. Jedną z głównych przyczyn odpowiadających za te wyniki była z pewnością dość uboga lista ekskluzywnych tytułów, czyli problem trapiący Xboxa po dziś dzień. Mimo wszystko zyskał on jakiś odsetek wiernych fanów, grających nocami w najlepszą dostępną wówczas pozycję na rynku, jaką było Halo 2 i z całą pewnością, jeżeli posiadają ulepszonego Xboxa One, zainteresuje ich jego przemodelowanie na starszego brata. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox One X przerobiony na pierwszego Xboxa dzięki specjalnemu skinowi

 0