Xbox One z nową aktualizacją. Microsoft wprowadził opcję FastStart

Xbox One z nową aktualizacją. Microsoft wprowadził opcję FastStart

Posiadacze Xbox One mają już możliwość bezproblemowego pobrania na dysk urządzenia najnowszego update dodającego kilka ciekawych rzeczy.

Microsoft udostępnił posiadaczom swojej konsoli najnowszy zbiór poprawek wprowadzających kilka interesujących funkcji. Pierwszą z nich jest opcja FastStart, o której usłyszeliśmy podczas targów E3. Optymalizuje ona pobieranie (początkowo zasysając tylko najistotniejsze pliki), dzięki czemu można rozpocząć grę nim cały proces dobiegnie końca. FastStart obsługuje aktualnie wszystkie produkcje znajdujące się w usłudze Xbox Game Pass takie jak Fallout 4, Sea of Thieves, czy Eldel Scrolls Online. W przyszłości zapewne przytoczona lista ulegnie zwiększeniu. Oczywiście zaznaczmy, że FastStart w żaden sposób nie przyspieszy waszego łącza, ani czasu ściągania danego produktu. Pobieranie jest po prostu traktowane priorytetowo, przez co skraca on czas oczekiwania nawet o połowę. Jest to i tak duży krok do przodu.

Istotną opcją wprowadzoną przez nową aktualizację jest FastStart, który umożliwia szybsze niż dotychczas uruchamianie gier.

Xbox One z nową aktualizacją. Microsoft wprowadził opcję FastStart

Następną opcją pojawiającą się w obecnym patchu, to grupowanie gier bądź aplikacji. W skrócie — tworzymy foldery, a następnie wrzucamy do nich ulubione treści. Nie zabrakło także zmodyfikowanej wyszukiwarki, po kliknięciu Y ujrzymy okno dialogowe, które pokaże nam najważniejsze elementy dostępne np. w ustawieniach konsoli albo sklepie. Jeśli bawicie się w streamowanie poprzez Mixera, z pewnością zainteresuje Was usprawniona obsługa myszki i klawiatury oraz funkcja wielodotykowa (w przypadku posiadaczy smartfonów). Dodatkowo podczas transmisji możemy podejrzeć listę najaktywniejszych użytkowników konkretnego live'a. Do tego wprowadzono jeszcze ogólne poprawki wydajności, jak również pomniejszych rzeczy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox One z nową aktualizacją. Microsoft wprowadził opcję FastStart

 0