Xbox zapowiedział najpotężniejszą minilodówkę na świecie

Xbox zapowiedział najpotężniejszą minilodówkę na świecie

Kiedy Microsoft zaprezentował projekt konsoli Xbox Series X, wiele osób wyśmiewało design urządzenia i zaczęło wskazywać na podobieństwa między nowym Xboxem a lodówką. Xbox podchwycił żart, a nawet zaoferował Snoop Doggowi pełnowymiarową lodówkę w kształcie konsoli, a następnie rozdał kolejną użytkownikowi Twittera, co pokazuje, że Microsoft i jego dział Xbox mają dystans do siebie i wiedzą jak obrócić krytykę w żart, robiąc z niego idealną kampanię marketingową. Co więcej, gigant z Redmond obiecał w kwietniu, że jeśli wygra ze Skittles i zostanie mistrzem #BestOfTweets, wprowadzi do produkcji minilodówki Xbox jeszcze w tym roku i tak właśnie się stało, więc postanowił dotrzymać obietnicy.

Podczas konferencji Xbox + Bethesda na targach E3 Microsoft ogłosił lodówkę Xbox, czyli najpotężniejszą minilodówkę na świecie.

Podczas konferencji Xbox + Bethesda na targach E3 Microsoft ogłosił lodówkę Xbox, czyli najpotężniejszą minilodówkę na świecie. Zaprojektowana, aby wyglądać praktycznie jak konsola Xbox Series X, minilodówka Xbox będzie nawet wyposażona w „architekturę Xbox Velocity Cooling”, nawiązującą do rzeczywistej technologii Xbox Velocity zastosowanej w next-genach firmy. Patrząc na puszki upchane w środku, minilodówka Xbox wygląda na nieco większą niż sama konsola Xbox Series X, ale będziemy mogli to potwierdzić, gdy Microsoft powie nam więcej na temat swojego nowego sprzętu. Po otwarciu drzwi minilodówki ujrzymy nawet całkowicie zielone wnętrze Xboxa z trzema półkami w korpusie głównym i jedną na drzwiach.

Forza Horizon 5 - dużo nowych szczegółów. Olbrzymia mapa i piękne krajobrazy

Lodówka Xbox może okazać się świetnym gadżetem dla graczy, którzy dzięki niej zawsze  mogą posiadać pod ręką schłodzone napoje (i nie tylko). Historia ta jest bardzo podobna do tostera Razera, czyli projektu, który narodził się jako żart na prima aprilis, ale cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że firma postanowiła, że wypuści takowy produkt na rynek (to jednak chyba jeszcze nie nastąpiło). Minilodówka Xbox zostanie wypuszczona w tegorocznym okresie świątecznym, ale ceny nie zostały jeszcze ujawnione. Nie jest również jasne, czy będzie on dostępny przez ograniczony czas, używany wyłącznie jako artykuł promocyjny, czy trafi do normalnej sprzedaży. Ktoś chętny?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xbox zapowiedział najpotężniejszą minilodówkę na świecie

 0