Xiaomi 12T Pro doczekało się limitowanej edycji o unikalnym wyglądzie

Xiaomi 12T Pro doczekało się limitowanej edycji o unikalnym wyglądzie

Xiaomi nawiązało współpracę z artystą Danielem Arshamem, aby przekształcić swój najnowszy flagowy smartfon Xiaomi 12T Pro w dzieło sztuki: Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition.

Daniel Arsham, korzystając ze swej idei tzw. Fikcyjnej Archeologii (ang. Fictional Archeology), zastosował na opakowaniu i obudowie smartfona wzory nawiązujące do procesów starzenia i naturalnej erozji: „Zawsze interesuje mnie wyprowadzanie moich prac poza (…) świat sztuki. Podszedłem do Xiaomi 12T Pro jak do rzeźby, która ma dodatkowy cel poza tym, że jest funkcjonalnym przedmiotem. Za 20 lat ludzie nie będą go już używać jako telefonu, ale jako rzeźby, związanej z konkretnym momentem w czasie (…)” – Daniel Arsham.

Daniel Arsham zastosował na opakowaniu i obudowie smartfona wzory nawiązujące do procesów starzenia i naturalnej erozji.

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition

W ramach współpracy stworzono model smartfona o unikalnym wyglądzie, który oferować ma wrażenia obcowania z dziełem sztuki: zaczynając od projektu opakowania, a skończywszy na dotyku i odczuciach podczas korzystania z urządzenia. 

„Prace Daniela często współgrają z koncepcją czasu, zarówno przyszłości, jak i przeszłości. (...) Ta współpraca to nie tylko smartfon, ale zaawansowana technologia wykorzystana przy wykonaniu projektu artysty. Wierzymy, że będzie to ekscytujący produkt dla ludzi dzisiaj, a także pozostanie interesującym i kolekcjonerskim dziełem sztuki w kolejnych dekadach” – Xiaomi. 

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition

Model Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition będzie dostępny w limitowanej ilości 2000 urządzeń w Europie od 16 grudnia 2022 roku, w serwisie highsnobiety.com będącym wyłącznym partnerem sprzedaży detalicznej online, na stronie mi.com oraz w specjalnym sklepie pop-up store Xiaomi x Daniel Arsham w Berlinie, tylko od 16 do 17 grudnia. Cena to 899 EUR.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi 12T Pro doczekało się limitowanej edycji o unikalnym wyglądzie

 0