Xiaomi Mi 8 sprzedał się wokoło minutę

Xiaomi Mi 8 sprzedał się wokoło minutę

Chińska korporacja raczej nie przypuszczała, że uda im się odnieść tak ekspresowy sukces podczas sprzedaży najnowszego Mi 8. Tymczasem mogą świętować kolejny sukces.

Xiaomi Mi 8 zaprezentowano 31 maja w Chinach, a jego premiera nastąpiła praktycznie od razu. Jak zdradził przedstawiciel popularnego producenta najnowszy model smartfona jest przykładem bezprecedensowego rynkowego sukcesu, ponieważ udało się go zbyć w zaledwie 1 minutę i 37 sekund w ramach dzisiejszej błyskawicznej sprzedaży (kolejna zostanie zorganizowana 12 czerwca). Na ten moment brakuje konkretnych statystyk wskazujących ile sztuk się rozeszło, a sam reprezentant firmy także nie podzielił się tą informacją. Z pewnością do osiągniętego wyniku mogła przyczynić się cena urządzenia, które ukazało się w trzech wariantach różniących się ilością dodatkowej pamięci na dane. Za podstawowy wariant zapłacimy 421 dolarów i jest to najtańsza opcja zasilana przez Snapdragon 845.

Xiaomi Mi 8 rozszedł się w nieco ponad minutę podczas trwającej błyskawicznej sprzedaży

Xiaomi Mi 8 sprzedał się wokoło minutę

Ponadto telefon wyposażono w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,21 cala. Mi 8 ma także podwójną kamerę 12 + 12 MP zlokalizowaną z tylnej części obudowy. Warto zaznaczyć, że aparat do robienia selfie posiada aż 20 MP oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję dla uzyskania lepszej jakości obrazu lub wideo. To również pierwszy smartfon z obsługą dwóch częstotliwości GPS. Całość napędza bateria o pojemności 3400 mAh, która obsługuje Quick Charge 4.0. Niestety w urządzeniu zabrakło klasycznego gniazda audio 3,5 mm, ale w zamian otrzymujemy specjalną przejściówkę. Xiaomi Mi 8 obecnie nie jest dostępny w Polsce, choć miejmy nadzieję, że za jakiś czas to nastąpi. Jednak wydaje się, że cena będzie znacznie wyższa.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi Mi 8 sprzedał się wokoło minutę

 0