Xiaomi Mi A1 tańszy o 180 zł na wyprzedaży błyskawicznej

Xiaomi Mi A1 tańszy o 180 zł na wyprzedaży błyskawicznej

Już jutro tj. 29 kwietnia, w autoryzowanym sklepie z urządzeniami Xiaomi Mi-home.pl odbędzie się kolejna wyprzedaż błyskawiczna. Smartfona Xiaomi Mi A1 będzie można kupić w cenie 180 zł niższej niż dotychczas. Akcja promocyjna rozpocznie się o godzinie 12:00.

Mi A1 jest najpopularniejszym telefonem dostępnym w katalogu Xiaomi. W specjalnej ofercie za 719 złotych zakupimy wersję z 32 GB pamięci, w kolorze różowego złota. Na ogromny plus z pewnością zasługuje fakt, iż urządzenie pracuje na tzw. czystym Androidzie, czyli systemie pozbawionym zbędnych nakładek operatora bądź producenta i gwarantującym tym samym niezwykłą płynność. Xiaomi Mi A1 wyposażono w 5,5-calowy ekran Full HD. Serce telefonu stanowi natomiast procesor Snapdragon 625, wspomagany przez 4GB pamięci RAM. Obecna większość użytkowników niezwykle ceni sobie jakość zdjęć robionych za pomocą podwójnego aparatu, dającego zaawansowane możliwości na etapie ich wykonywania oraz późniejszej edycji. 

Już jutro w oficjalnym sklepie Mi-home.pl popularnego smartfona Xiaomi Mi A1 nabędziemy o 180 zł taniej 

Bateria urządzenia ma pojemność 3080 mAh. Użytkownicy, którzy potrzebują dużej ilości miejsca na dane, mają do dyspozycji slot na kartę microSD (zamiennie z miejscem na drugą kartę SIM). Dostęp do urządzenia chroniony jest za pomocą czytnika linii papilarnych. Wyprzedaż potrwa w godzinach 12:00-24:00 (lub do wyczerpania zapasów). Więcej informacji znajdziemy na oficjalnej witrynie. Firmę Xiaomi założył w 2010 roku Lei Jun. Wierzy on, że technologia wysokiej jakości nie musi kosztować fortuny. W tym duchu też oferowane są interesujące urządzenia, oprogramowanie oraz usługi internetowe dla i z pomocą fanów Mi. Ich opinie uwzględniono przy produkcji m.in. Mi Note Pro, Mi Note, Mi 5, Redmi Note 3, Mi TV czy Mi Band.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi Mi A1 tańszy o 180 zł na wyprzedaży błyskawicznej

 0