Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 mAh za zaledwie 95 zł trafia do sprzedaży

Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 mAh za zaledwie 95 zł trafia do sprzedaży

Pomimo że Xiaomi jest znane na całym świecie, głównie ze swoich smartfonów i wysokiej jakości, a jednocześnie przystępnych cenowo produktów, to większość ich urządzeń jest dostępnych głównie na terenie Chin.  Najnowszą ofertą prezentującą świetny stosunek możliwości do ceny ma być nowy powerbank Mi Power Bank 3 o pojemności 30000 mAh, który trafi do sprzedaży jeszcze tym tygodniu za pośrednictwem Jingdong, największego chińskiego detalisty w cenie 169 juanów, co daje niecałe 95 zł. Powerbanki to standardowe wyposażenie osób często podróżujących oraz tych, którzy cenią sobie swobodę bez konieczności podłączania smartfona do gniazdka w ścianie. Oczywiście wielkość tej swobody ogranicza się do pojemności ogniw i tu pojawia się Mi Power Bank 3. 

Powerbanki Xiaomi są bardzo popularne również w naszym kraju. Teraz do sprzedaży trafia największy jak dotąd powerbank tej firmy, którego pojemność to aż 30000 mAh.

Ważący 657 gramów Mi Power Bank 3 jest największym jak dotąd tego typu urządzeniem od Xiaomi. Niestety ze względu na jego dużą pojemność 30000 mAh i działanie z 3,7 V, co daje 111 Wh, przekracza on o 11 Wh dozwolony limit dla baterii litowych, które można zabrać na pokład samolotu. Oczywiście większość użytkowników podobnych urządzeń (choćby popularnych w tej pojemności urządzeń marki Baseus) nie zwraca uwagi na takie limity i bez przeszkód zabiera je w plecakach do samolotu, jednak przy bardziej wnikliwej kontroli, trzeba się liczyć z utratą powerbanka. Mi Power Bank 3 ma 2 x USB Type-A, 1 x USB Type-C i 1 x Micro USB. Porty Type-A i Type-C oferują do 18 W, co umożliwia szybkie ładowanie trzech urządzeń jednocześnie.

Istnieje również tryb z niskim natężeniem, do ładowania wrażliwych urządzeń, takich jak smartwatche, słuchawki bluetooth czy czytniki ebooków. Dwukrotne naciśnięcie przycisku zasilania włącza tryb ładowania niskim natężeniem, co stanowi uzupełnienie wbudowanej ochrony przed zbyt wysokim natężeniem prądu, przepięciem i zwarciem. Mi Power Bank 3 można naładować do pełna w 7,5 godziny przez port USB-C (24 W) lub w 10 godzin poprzez microUSB (18 W). Sprzęt będzie na razie dostępny wyłącznie w chińskich sklepach, a jego sprzedaż rozpocznie się 18 czerwca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi Mi Power Bank 3 30000 mAh za zaledwie 95 zł trafia do sprzedaży

 0