Xiaomi Mi Smart Band 6 - w końcu warto zakupić nową wersję?

Xiaomi Mi Smart Band 6 - w końcu warto zakupić nową wersję?

Mi Smart Band to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych serii opasek sportowych na świecie i cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem także w naszym kraju. Xiaomi na swojej wczorajszej konferencji przedstawiło jej najnowszą, ulepszoną wersję – Mi Smart Band 6. Ta oferuje 1,56-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED. Ekran ma 326 pikseli na cal i około 50 % więcej miejsca na informacje niż jego poprzednik. „Przeglądanie kluczowych statystyk i codziennych powiadomień, nawet podczas intensywnego treningu jest proste i wygodne” - chwali się producent. Ekran obsługuje konfigurowalne tarcze zegara z ponad 60 motywami, więc zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Mi Smart Band 6 nie przynosi rewolucyjnych zmian, ale kilka nowości może zachęcić użytkowników do przesiadki na nowy model.

Oprogramowanie rozpoznaje wiele trybów ćwiczeń i Mi Smart Band 6 ma dwa razy więcej trybów fitness niż poprzednik, oferując 30 angażujących typów treningu. Użytkownicy mogą teraz korzystać z większej liczby treningów w pomieszczeniach, takich jak rozciąganie i HIIT, wypróbować profesjonalne treningi, takie jak gimnastyka, a także bawić się aktywnościami fitness, takimi jak zumba i taniec. Urządzenie automatycznie wykrywa sześć popularnych aktywności, nawet jeśli nie włączymy trybu treningu, samo rejestruje ich statystyki i włącza je do dziennika aktywności. Mi Smart Band 6 ułatwia codzienne śledzenie stanu zdrowia. Mierzy natlenienie krwi, dokładne monitoruje tętno, śledzi sen czy drzemki, cykle, w tym REM i jakość oddychania. Produkt wyposażono również w funkcję monitorowania stresu. A jeśli tego potrzebujemy, Mi Smart Band pomoże nam się zrelaksować przy ćwiczeniach oddechowych.  

Dostajemy tu akumulator o pojemności 125 mAh ładowany w 2 godziny, dzięki któremu Mi Smart Band 6 zapewnia 14 dni nieprzerwanej pracy na baterii i ma poręczny port magnetyczny do szybkiego przypinania i odpinania ładowarki. Jest certyfikowany do 5 ATM wodoodporności, czyli może być noszony podczas pływania, nurkowania, czy pod prysznicem. Urządzenie jest dostarczane z miękkimi i wygodnymi paskami w sześciu oryginalnych kolorach do wyboru. Oficjalna cena opaski na rynku europejskim wynosi 44,99 EUR. Producent nie podał jeszcze daty premiery, ale zapewnił, że Mi Smart Band 6 wkrótce trafi do sprzedaży na rynku chińskim. Niedługo później powinien pojawić się więc i u nas.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi Mi Smart Band 6 - w końcu warto zakupić nową wersję?

 0