Xiaomi Mi Surface - 34-calowy zakrzywiony monitor 144 Hz z FreeSync

Xiaomi Mi Surface - 34-calowy zakrzywiony monitor 144 Hz z FreeSync

Xiaomi jest najbardziej znane ze swoich smartfonów i inteligentnych urządzeń domowych, jednak znane są zapędy tego producenta w stronę standardowych, a nawet gamingowych laptopów . To, co kiedyś było solidną chińską marką, z dostępnością tylko poprzez pośredników z szarej strefy, teraz jest codziennością, a Xiaomi podbija kolejne rynki i oferuje duże wsparcie dla detalistów. Kilka dni temu firma zaprezentowała nowy produkt, który podobnie jak inne urządzenia tego producenta, może okazać się bardzo atrakcyjny, choć póki co nie wiadomo gdzie konkretnie pojawi się w sprzedaży. Mowa tu o nietypowym dla Xiaomi sprzęcie jaki jest zakrzywiony monitor dla graczy, o dość pokaźnym rozmiarze.

Xiaomi świetnie sobie radzi na każdym polu. Teraz Chińczycy uderzają w rynek monitorów dla graczy.

Xiaomi Mi Surface to 34-calowy monitor do gier, który został zapowiedziany za pośrednictwem konta Weibo firm. Wpis w mediach społecznościowych zawiera wiele istotnych specyfikacji technicznych i szczegółów oraz zdjęcia - wraz z cenami i dostępnością. Poniżej możecie znaleźć kluczową specyfikację techniczną.

  • Rozmiar ekranu: przekątna 34 cali i proporcje 21: 9
  • Typ ekranu: panel VA z szerokimi kątami widzenia i 3440 x 1440 pikseli
  • Krzywizna: 1500R (dość wyraźne zakrzywienie)
  • Czas reakcji: 4 ms GtG
  • Częstotliwość odświeżania: maks. 144 Hz z kompatybilnością AMD FreeSync
  • Odwzorowanie kolorów: 121 procent gamy kolorów sRGB

Nabywcy produktów Xiaomi często zwracają uwagę na wartość, która tradycyjnie była ważnym narzędziem dla chińskiego producenta, pozwalająca na zdobycie dostępu do różnych rynków. Specyfikacja Xiaomi Mi Surface nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale cena promocyjna wynosząca około 1070 zł. Ta specjalna cena obowiązuje w Chinach w przypadku zamówień w przedsprzedaży. W późniejszym okresie  cena ma wzrosnąć do około 1350 zł, należy jednak mieć na uwadze, że kwoty te nie zawierają podatku VAT.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi Mi Surface - 34-calowy zakrzywiony monitor 144 Hz z FreeSync

 0