Xiaomi Redmi Note 5A - zdjęcie i specyfikacja budżetowego smartfona

Xiaomi Redmi Note 5A - zdjęcie i specyfikacja budżetowego smartfona

Seria smartfonów Redmi od Xiaomi cieszy się ogromną popularnością, głównie ze względu na stosunek ceny tych modeli do oferowanych przez nie możliwości. Z najnowszych przecieków wynika zaś, że chiński producent szykuje właśnie nowy model z tej rodziny.

Oferta Xiaomi wkrótce poszerzyć ma się o telefon Redmi Note 5A, a doniesienia prosto z Państwa Środka dostarczają nam zarówno zdjęcie urządzenia, jak i jego specyfikację. Jak nietrudno się domyślić mamy tu do czynienia ze słabszą wersją smartfona Note 5, który także powinien wkrótce zadebiutować na rynku. Czego możemy spodziewać się po tym urządzeniu? Jeśli najświeższe informacje się potwierdzą, to bazowy wariant (oznaczony jako MDE6) Note 5A otrzyma procesor Snapdragon 425, 2 GB pamięci RAM i 16 GB na dane. Znajdziemy tu ponadto 5,5-calowy wyświetlacz HD, 13 MP aparat tylny, 5 MP kamerkę przednią i baterię o pojemności 3080 mAh, a nad całością czuwać będzie system operacyjny Android 7.1 Nougat.

Redmi Note 5A zapowiada się na typowy budżetowy smartfon prosto z Chin, ale jego cena powinna być na tyle niska, byśmy otrzymali kolejny hit

Mówimy więc o bardzo podstawowym smartfonie, ale cena ma być adekwatna, ponieważ wynosić ma 999 CNY, czyli niecałe 550 PLN. Jeśli jednak będziecie chcieli przeznaczyć nieco więcej pieniędzy na telefon, zainteresować mogą Was dwa mocniejsze warianty tego modelu (oznaczone jako MDE6S i MDT6S). Te otrzymać mają 5,5-calowy panel Full HD, procesor Snapdragon 625, 3 GB lub 4 GB pamięci RAM i czytnik linii papilarnych umieszczony na tylnym panelu. Prawdopodobnie nie będziemy musieli zbyt długo czekać na oficjalną zapowiedź tych urządzeń, ponieważ ta nastąpić ma już za tydzień, 21 sierpnia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi Redmi Note 5A - zdjęcie i specyfikacja budżetowego smartfona

 0