Xiaomi rozesłało milion opasek Mi Band 3 w zaledwie 17 dni

Xiaomi rozesłało milion opasek Mi Band 3 w zaledwie 17 dni

Opaski Xiaomi są niesamowicie popularnym gadżetem. Mi Band 2 odniosło niebywały sukces dzięki swoim możliwościom i niskiej cenie, a teraz Mi Band 3 ma szanse przebić te wyniki.

Ostatni dzień maja tego roku, był ważnym dniem dla Xiaomi. Tego dnia firma zapowiedziała trzy nowe flagowe smartfony, ale tego dnia zadebiutowała również nowa opaska Mi Band 3. Gadżet ten tym razem posiada w porównaniu do poprzedniej generacji większy ekran OLED, lepszą baterię i poprawiony wygląd, co w całości przełożyło się na bardzo dobry odbiór produktu przez konsumentów. Wang Xiang, starszy wicedyrektor Xiaomi poinformował teraz o sukcesie nowej wersji opaski, chwaląc się konkretnymi liczbami. W ciągu zaledwie 17 dni, firma zdołała rozesłać już ponad 1 milion sztuk tego produktu. Mi Band 3 kosztuje około 25 dolarów USD i początkowo oferowane było tylko w kolorze czarnym. Teraz w ofercie Mi Store pojawiły się nowe opcje Fiery Orange oraz Deepsea Blue. Gumowa opaska według producenta wytrzymuje 2000 zapięć i rozpięć i wciąż jest zdatna do dalszego użycia.

Xiaomi świetnie sobie radzi zarówno na rynku smartfonów jak i powiązanych z nimi gadżetów

Xiaomi rozesłało milion opasek Mi Band 3 w zaledwie 17 dni

Opaska posiada ponadto certyfikat IP68, co oznacza, że można z nią swobodnie pływać, bez obaw o uszkodzenie. Co prawda Mi Band 3 nie ma opcji pokazywania konkretnych informacji o uprawianym aktualnie sporcie, ale posiada zegar, licznik kroków, monitor aktywności serca oraz łączy się ze smartfonem poprzez Bluetooth, dzięki czemu informuje o przychodzących połączeniach i powiadomieniach z różnych aplikacji. Poprzednia wersja opaski Mi Band 2 zdobyła uznanie na całym świecie, w tym również w naszym kraju. Mi Band 2 wciąż jest bardzo chodliwym towarem, zwłaszcza, że chińskie sklepy oferują tę opaskę już za niewiele ponad 50 zł z darmową przesyłką do Polski. Ceny Mi Band 3 z pewnością wkrótce nieco spadną i można się spodziewać coraz większej popularności opaski. Przypominamy, że zaledwie w pierwszym kwartale tego Xiaomi 3,7 miliona opasek Mi Band, czyli niemal tyle samo co Apple swoich zegarków.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi rozesłało milion opasek Mi Band 3 w zaledwie 17 dni

 0