Xiaomi wprowadziło do polskiej dystrybucji szereg nowych urządzeń

Xiaomi wprowadziło do polskiej dystrybucji szereg nowych urządzeń

Rodzina Xiaomi powiększyła się właśnie o kilkanaście nowych rzeczy dostępnych na krajowym podwórku. Taki stan rzeczy dobitnie pokazuje, że korporacja działa w różnych branżach.

Popularny w Polsce producent smartfonów wprowadził do naszej dystrybucji szereg innych urządzeń, które również tworzy. Wśród nich znalazły się m.in. Mi Bunny Robot Builder (zdalnie sterowany robot do nauki programowania), nowy rodzaj filtra do oczyszczania powietrza, MiJia 360 Home Security Camera oraz zestaw wkrętaków precyzyjnych. Wszystko jest już dostępne w oficjalnym sklepie firmy. Polacy zdają sobie sprawę, że Xiaomi słynie nie tylko z projektowania telefonów komórkowych, ale także dba o ekosystem poprzez oczyszczacze powietrza, produkuje inteligentne opaski, kamerki sportowe, a nawet... hulajnogi elektryczne. Dlatego planują sukcesywnie dostarczać nam kolejne serie sprzętu, mogącego zaspokoić potrzeby wielu grup społecznych. 

Xiaomi dostarczyło na krajowy rynek masę różnych produktów, które znajdą zastosowanie i okażą się pomocne w wielu dziedzinach życia

Z równie istotnych elementów warto jeszcze wymienić np. plecak Mi City Backpack, słuchawki sportowe Mi Sport Bluetooth Ear-Hook Headphones (oferujące do 7 godzin pracy na baterii), czy głośnik Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2, stworzone do odtwarzania maksymalnie czystego dźwięku przy niewielkim rozmiarze. Oprócz nowości, oferta akcesoriów dostępnych w oficjalnej dystrybucji Xiaomi została powiększona o dodatkowe wersje kolorystyczne, sprzętów, które już wcześniej były obecne u autoryzowanych sprzedawców w Polsce. Wszystkie rzeczy zakupimy nie tylko poprzez internet, lecz także na stoisku Mi Zone w warszawskim centrum handlowym Arkadia. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi wprowadziło do polskiej dystrybucji szereg nowych urządzeń

 0