Xiaomi zaprezentowało bajkowy smartfon dla fanów Myszki Miki

Xiaomi zaprezentowało bajkowy smartfon dla fanów Myszki Miki

Myszka Miki to dla wielu kultowa postać z bajek The Walt Disney Company, który w październiku 2023 roku obchodzi 100-lecie istnienia. Z tej okazji Xiaomi przygotowało specjalne wydanie smartfona nawiązujące do popularnej myszki.

Bajkowy smartfon przygotowany przez Xiaomi

The Walt Disney Company został założony 16 października 1923 roku. W ciągu 100 lat istnienia firma stworzyła bajki posiadające dziś status kultowych, a do tego grona z pewnością zalicza się Myszka Miki. W związku z okrągłą rocznicą Xiaomi zaprezentowało specjalny model smartfona nawiązujący do tej postaci. Edycja specjalna Xiaomi CIVI 3 jest inspirowana Myszką Miki, którą znajdziemy na czerwonej obudowie wraz z napisem "Disney 100". Urządzenie zapakowano w specjalne pudełko z Myszką Miki, wewnątrz którego umieszczono etui na telefon, kluczyk do wyciągania taki na kartę SIM z logo Myszki Miki czy naklejki.

Xiaomi zaprezentowało iście bajkowy smartfon. CIVI 3 jest inspirowany kultową Myszą Miki.

Xiaomi CIVI 3 Myszka Miki

To nie wszystko, także oprogramowanie w smartfonie zostało przeprojektowane, w efekcie interfejs użytkownika ma motyw związany z Disneyem, a animacja ładowania przedstawia Myszkę Miki. Oprócz tego sam smartfon nie różni się niczym od zwykłego modelu. Xiaomi CIVI 3 wyposażono w 6,55-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ (2400 × 1080 pikseli), częstotliwości odświeżania 120 Hz, częstotliwości próbkowania dotykowego 240 Hz, maksymalnej jasności 1500 nitów, 12-bitowej głębi kolorów. Telefon wspiera też technologie PWM Dimming, HDR10+ czy Dolby Vision.

Xiaomi CIVI 3 Myszka Miki

Wewnątrz znajdziemy procesor Dimensity 8200 Ultra, czyli ulepszoną wersję SoC MediaTeka z końcówki 2022 roku. Wspomaga go 12/16 GB RAM LPDDR5 + 512 GB wbudowanej pamięci na dane typu UFS 3.1. Do tego potrójny aparat fotograficzny z głównym 50 Mpix sensorem Sony IMX800, natomiast z przodu zastosowano podwójne 32 Mpix obiektywy. Całość zasila bateria o pojemności 4500 mAh, która wspiera ładowanie przewodowe o mocy 67 W.

Cena i dostępność Xiaomi CIVI 3

Limitowana edycja Xiaomi CIVI 3 z Myszką Miki w wersji 12 + 512 GB pamięcią kosztuje 2899 juanów (445 USD). Niestety na chwilę obecną smartfon pozostaje dostępny wyłącznie na rynku chińskim i nie ma informacji czy trafi do sprzedaży w Europie oraz do Polski. Cóż Xiaomi przygotowało iście bajkowy telefon, który zainteresowałby nie jedno dziecko oraz fana Myszki Miki. Szkoda, że nie jest dostępne do kupienia w Polsce.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xiaomi zaprezentowało bajkowy smartfon dla fanów Myszki Miki

 0