Xigmatek prezentuje nową obudowę Mid-Tower

Xigmatek prezentuje nową obudowę Mid-Tower

Firma Xigamtek zaprezentowała nową obudowę o nazwie EDEN. Jest to konstrukcja typu mid-tower, której elementy są podświetlane diodami LED.

Nowa obudowa charakteryzuje się dość agresywnym wyglądem, szczególnie jeśli spojrzymy na jej przód. Tam znajdziemy podświetlane diodami LED elementy, które nadają konstrukcji nieco gamingowego charakteru. Dodatkowo lewy bok ma okienko, przez które można zaglądać do wnętrza komputera.

Xigmatek EDEN jest w stanie pomieścić karty graficzne o maksymalnej długości 350 mm, co w zupełności wystarczy nawet na najbardziej zaawansowane modele pokroju GTX 1080. W obudowie zmieści się także chłodzenie CPU o wysokości 160 mm. W dolnej części konstrukcji znalazło się miejsce na trzy kieszenie 3,5/2,5 cala oraz zasilacz. Dwa dodatkowe dyski 2,5 cala można schować za płytą główną komputera.

Producent przewidział również miejsce na maksymalnie cztery wentylatory. Dwa o średnicy 120 mm można umieścić na przodzie obudowy, jeden z tyłu, a ostatni na górze konstrukcji. Z kolei przedni panel składa się z czytnik kart pamięci, trzech złączy USB, w tym jednego USB 3.0 oraz dwóch portów mini-jack 3,5 mm. Warto jeszcze wspomnieć o wyjmowanych filtrach przeciwkurzowych.

Cena obudowy Xigmatek EDEN nie jest jeszcze znana.

Xigmatek EDEN

Xigmatek EDEN

Komentarze


Ładuję...