Xigmatek Talon-H - kiedy rozmiar ma znaczenie

Xigmatek Talon-H - kiedy rozmiar ma znaczenie

Wkrótce oferta Xigmatek'a zostanie rozszerzona o obudowę Talon-H przeznaczoną dla osób potrzebujących naprawdę sporej przestrzeni. Jak już nietrudno się domyślić, konstrukcja reprezentuje format full-tower. I nawet na tle współplemieńców wypada okazale.

Wymiary modelu Talon-H to 640 x 250 x 685 mm - a głównymi materiałami budulcowymi są stal SECC oraz tworzywo sztuczne. Lista kompatybilności z płytami głównymi obejmuje nie tylko powszechnie stosowany format ATX, ale także kilka mniej pospolitych (i większych) rozwiązań: HPTX, E-ATX, XL-ATX. Talon-H posiada aż dziesięć miejsc na karty rozszerzeń i dwa otwory na backplate chłodzenia w tacce, co jest ukłonem w stronę użytkowników platform dwuprocesorowych. Jeśli chodzi o karty graficzne - wewnątrz zainstalujemy jednostki do 400 mm długości. Z kolei maksymalna wysokość coolera wynosi w tym przypadku 200 mm.

Nie mniej imponująco przedstawiają się możliwości montażowe napędów i dysków. Producent zadbał o cztery zewnętrzne zatoki 5,25'' i trzynaście par sanek na dyski, które mogą pomieścić zarówno nośnik 3,5-, jak i 2,5-calowy. Idąc dalej, do wnętrza najnowszej obudowy Xigmateka zapakujemy także do trzech chłodnic LC: 480 mm na topie, 360 mm na froncie, a także 140 mm na tyle. Całość wieńczy panel I/O z łącznie sześcioma portami USB - z czego cztery w standardzie USB 3.0, natomiast dwa pozostałe USB 2.0. Cena obudowy chwilowo nie została podana do wiadomości, podobnie zresztą jak dokładna premiery.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xigmatek Talon-H - kiedy rozmiar ma znaczenie

 0