Xperia XZ2 w zestawie z PlayStation 4 SLIM

Xperia XZ2 w zestawie z PlayStation 4 SLIM

Jeśli rozglądaliście się za konsolą lub najnowszym modelem smartfonu z pewnością powinna Was zainteresować okazja promocyjna od Sony.

Tym razem polski oddział postanowił zaoferować klientom przedsprzedaż zestawu obejmującego konsolę PlayStation 4 SLIM z dyskiem 500 GB, grami Wiedza to Potęga, Ukryty Plan oraz To jesteś Ty wraz z telefonem Xperia XZ2. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za cały bundle wynosi 3599 złotych. Teoretycznie może wydawać, się to całkiem sporą sumą, lecz zważywszy na fakt, iż smartfon na ten moment kosztuje 799 euro, co daje w przeliczeniu około 3350 zł, to dopłacamy 250 złotych do samej konsoli. Więc jeśli szukaliśmy dobrego telefonu otrzymujemy również PS4 z paroma grami, co jest jak najbardziej opłacalne. Nawet jeśli nie kupimy dla siebie, to możemy sprawić komuś miłą niespodziankę obdarowując go najpopularniejszym sprzętem. 

Bez wątpienia, jest to wyśmienita propozycja skierowana do osób poszukujących konsoli praktycznie w cenie nowego telefonu

Niestety pakiet przedsprzedażowy udostępniono wyłącznie w limitowanych sztukach, a więc należy się pospieszyć z podjęciem decyzji. Zakupimy go na Scentre.pl, RTV Euro AGD, Saturn, MediaMarkt, Allegro Strefa Marek i sklepach Sony Mobile. Oferta obowiązuje od 12 marca do 6 kwietnia (lub wcześniejszego wyczerpania zasobów). Do akcji dołączyły się też telefonie komórkowe Play, Plus oraz T-Mobile oferując całość w swych zestawach abonamentowych. Debiut Xperia XZ2 wyznaczono na 6 kwietnia. Cena standardowego wydania wyniesie 3599 zł zaś nieco gorszej wersji Compact 2599 zł. Najnowszą propozycję od Sony zapowiedziano podczas trwających w ubiegłym miesiącu targów MWC 2018. Japońska firma podjęła decyzję o porzuceniu znanego od lat designu na rzecz nowocześniejszych standardów. Telefon wyposażono m.in. w Snapdragon 845, 4 GB pamięci RAM, czy 5.7-calowy wyświetlacz Full HD+. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Xperia XZ2 w zestawie z PlayStation 4 SLIM

 0