XPG prezentuje najnowsze modele zasilaczy i wentylatorów

XPG prezentuje najnowsze modele zasilaczy i wentylatorów

XPG, związana z e-sportem marka należąca do firmy ADATA prezentuje nowe zasilacze oraz wentylatory. W ręce miłośników gamingu trafią zasilacze XPG CORE REACTOR II VE i wentylatory  XPG VENTO PWM.

CORE REACTOR II VE to zasilacze wyposażone w rozwiązania znane z serii CORE REACTOR II. Charakteryzują się niskim zużyciem energii, posiadają przetworniki DC-DC, a także złącza zasilania 12V-2x6. Oferowane będę w wersjach 650 W, 750 W i 850 W. Oprócz tego pokazano również nowe modele wentylatorów do komputera.

CORE REACTOR II VE to zasilacze wyposażone w rozwiązania znane z serii CORE REACTOR II.

XPG prezentuje najnowsze modele zasilaczy i wentylatorów

XPG VENTO 120 ARGB PWM i VENTO R 120 ARGB PWM są wentylatorami pozwalającymi dostosować przepływ powietrza do indywidualnych potrzeb użytkownika, zostały również wyposażone w funkcję modulacji szerokości impulsu (PWM). Nie zabrakło podświetlenia RGB z technologią diasy-chain, dzięki której efekty świetlne wentylatorów mogą być synchronizowane za pomocą kilku kliknięć.

Jest to możliwe z poziomu dedykowanego oprogramowania XPG PRIME albo dowolnego programu producenta płyty głównej. Ceny i dostępność zasilaczy i wentylatorów będą podane w późniejszym czasie.

Jednocześnie warto wspomnieć o obudowie XPG INVADER wyposażonej w szkło hartowane oraz umieszczone wewnątrz paski i zintegrowane kanały okablowania.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: XPG prezentuje najnowsze modele zasilaczy i wentylatorów

 0