YouTube Rewind 2018 z rekordem łapek w dół

YouTube Rewind 2018 z rekordem łapek w dół

Dotychczas to klip Baby Justina Biebera z 2009 roku z 9,89 mln łapek w dół wiódł prym, jeśli chodzi o najbardziej nielubiane filmy na YouTube. Teraz jednak na popularnym serwisie wideo pojawił się nowy lider i o dziwo nie pochodzi on od jakiegoś niezależnego autora, a bezpośrednio od YouTube'a. Filmik Rewind 2018, który trafił na platformę zaledwie tydzień temu, zdołał zgarnąć około 10,09 mln łapek w dół, wyprzedzając tym samym utwór Biebera i co ciekawe, wspomniana liczba negatywnych opinii stale rośnie. Rewind jest corocznym podsumowaniem przesyłanym przez YouTube od 2010 roku, który zawiera rozmaite materiały wideo cieszące się w danym okresie znaczącą popularnością wśród użytkowników serwisu. Całość przedstawiona w humorystycznym stylu, podzielona na rozmaite kategorie, zwyczajnie przypomina o trendach ubiegłych miesięcy.

Materiał YouTube Rewind 2018 pobił rekord łapek w dół, których ilość wynosi obecnie 10,09 mln.

Ten rok był z wielu względów wyjątkowy i z tego też powodu fani oczekiwali wysokojakościowego materiału, jednak według pojawiających się w sieci opinii otrzymaliśmy pozbawiony dawnego pazura i nastawiony na poprawność polityczną materiał z Fortnite w tle. Wśród elementów, jakie znajdziemy w YouTube Rewind 2018, pojawiła się m.in. K-pop oraz gościnny występ niekojarzonego ze wspomnianym serwisem wideo Trevora Noah. A czego zabrakło? Oczywiście jest to temat rzeka i każdy z nas mógłby dodać swoje typy na wydarzenia warte odnotowania w corocznym podsumowaniu, ale fani z pewnością chcieliby zobaczyć odniesienie do wojny PewDiePie z T-Series.

Oczywiście postawienie na Fortnite, co zwykłym użytkownikom wydaje się kiepskim pomysłem, jest z punktu widzenia władz YouTube jak najbardziej odpowiednim kierunkiem, ponieważ oparta na modelu free-to-play gra pobiła w tym roku wszelkie możliwe rekordy i pozostaje na ustach wszystkich ludzi internetu. Na krytykę miał także wpływ fakt znudzenia tematem wspomnianego battle royala, widzowie najpewniej liczyli też na konkretne i modne ostatnimi czasy dymy, a otrzymali do bólu poprawny klip. A co Wy byście umieścili w tegorocznym YouTube Rewind?

Pokaż / Dodaj komentarze do: YouTube Rewind 2018 z rekordem łapek w dół

 0