Z karabinem wśród kultystów w Montanie - nowa rozgrywka z Far Cry 5

Z karabinem wśród kultystów w Montanie - nowa rozgrywka z Far Cry 5

Far Cry 5 planowaną premierę ma w lutym 2018 roku, jednak już teraz można zobaczyć, co nas czeka. Studio ujawniło na Gamescom blisko dziewięciominutowy gameplay.

Jesteś fanem serii Far Cry? Czekasz na kolejną odsłonę? Czas spojrzeć jak będzie wyglądać. Ubisoft wypuścił prawie dziewięciominutowy materiał wideo ukazujący rozgrywkę w nadchodzącym Far Cry 5. Całość dodatkowo komentują programiści, zwracając uwagę na kilka aspektów gry. Jeżeli jeszcze nie zakupiłeś produkcji w przedsprzedaży, to masz szansę, zobaczyć co oferuję najnowszy Far Cry i przekonać się do zakupu. Pierwszy aspekt, który wywarł na mnie ogromne wrażenie to świat, w jakim przyjdzie się poruszać. Nie dość, że jest on większy niż kiedykolwiek w serii Far Cry, to na dodatek można go zwiedzać od razu, w dowolnym kierunku bez żadnych ograniczeń. Podziwianie pięknych krajobrazów będzie przyjemniejsze w samolocie, który posłuży także jako szybszy środek transportu. Poniżej pełny materiał i pokaz tego, co czeka nas w „piątce”.

Jak wyglądać będzie Far Cry 5 – Ubisoft wypuszcza surowy kawał gameplayu komentowany przez programistów.

Udostępniony gameplay pokaże nam nie tylko, w jakim świecie przyjdzie się nam poruszać, ale także jak wyglądać będzie cała rozgrywka. Poznamy naszego lojalnego psa – Boomera i korzyści związane z jego posiadania. Zobaczymy również system strzelania – w końcu po Primalu gdzie nie mieliśmy okazji używać broni palnej, każdy spragniony jest przelewu krwi za pomocą ton pocisków. Sama mechanika walki za pomocą wszelakich pukawek została niewiele zmieniona względem poprzedników, jednak do naszej dyspozycji zostały oddane zupełnie inne rodzaje broni. Dodatkowo sam klimat Montany, czyli lokacji, w której się osadzony jest Far Cry 5, jest niezwykle dobrze odwzorowany. Będziemy w stanie wsiąść do ciągnika i przemierzać ogromne pola, co ciekawe przyjdzie nam również trochę połowić – tak, w nadchodzącym Far Cry czekać na nas będzie system łowienia a wraz z nim mnóstwo gatunków ryb. Jak podoba wam się ukazany gameplay? Jest na co czekać?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Z karabinem wśród kultystów w Montanie - nowa rozgrywka z Far Cry 5

 0