Zagraj w Dead by Daylight za darmo przez weekend na Steam

Zagraj w Dead by Daylight za darmo przez weekend na Steam

Wydawcy asymetrycznej gry multiplayer, Dead by Daylight właśnie udostępnili ją na Steamie do darmowego wypróbowania przez weekend.

Dead by Daylight jest niezwykle popularnym tytułem, który regularnie gości w czołówce najchętniej ogrywanych pozycji na platformie Valve. W Dead by Daylight rozgrywka jest nastawiona na aspekt kooperacyjny - czterech śmiałków stara się przeciwstawić jednemu potężnemu psychopacie.  Ci pierwsi kontrolowani są z perspektywy TPP, natomiast ten drugi - z FPP.

Akcja toczy się o zmierzchu, w mrocznych, odosobnionych miejscach  - zupełnie jak w filmach typu "slasher". Zabójca stara się pochwycić swoje ofiary i nabić ich na haki od mięsa, aby złożyć ofiary bogom. Z kolei uciekinierzy starają się wydostać, naprawiając generatory, otwierając drzwi i korzystając z pozostawionego luzem ekwipunku.

Do wyboru jest kilka rodzajów zabójców, a niektórzy z nich mają nadprzyrodzone moce, co niewątpliwie nadaje grze kolorytu.

W Dead by Daylight można zagrać od teraz do godziny 20:00 czasu polskiego w niedzielę. Jeśli zdecydujemy się  po wypróbowaniu zakupić grę, będzie przysługiwać nam zniżka w wysokości 30%. Promocyjna cena to 13,99 euro, ale można skorzystać z niej jedynie do wtorku, godziny 3:00 czasu polskiego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zagraj w Dead by Daylight za darmo przez weekend na Steam

 0