Zagraj w odwołaną przez Blizzard przygodówkę w świecie Warcraft

Zagraj w odwołaną przez Blizzard przygodówkę w świecie Warcraft

Świat elektronicznej rozrywki, poza tym, że bywa wynagradzający, jest także czasem trochę okrutny. Tak dla graczy, jak i developerów. Nie wszystkie świetnie zapowiadające się produkcje są w stanie ujrzeć światło dzienne, pomimo włożonej w nie pracy. Czasem nawet ukończone w całości gry były odwoływane z różnych względów. A ślad po nich najczęściej przepadał. Niekiedy jednak, dzięki zapaleńcom udaje się odkopać takie zagubione "skarby" i do takiej sytuacji doszło dzisiaj, gdy to użytkownik portalu Abandonia "Reidorr" udostępnił pełną wersję gry Warcraft Adventures - Lord of the Clans.

Warcraft Adventures to przygodówka tworzona przez Blizzard, która została ukończona, lecz odwołana, z powodu troski o jej jakość. Teraz, po 18 latach każdy jednak ma okazję zweryfikować to samemu.

Grę można pobrać pod poniższym adresem. Ta wersja posiada zarówno wstawki przerywnikowe i dokumenty tekstowe.

Przygodówka opowiada historię orka imieniem Thrall - więźnia, wychowywanego przez człowieka, Lorda Blackmoore'a. Jego Pan chciał wykorzystać Thralla jako szpiega lecz on nie chciał zdradzić swojej rasy. Uraziło to Blackmoore'a, który postanowił zabić Thralla. Aby uniknąć wyroku, Thrall musi uciec Lordowi Blackmoore'owi, powrócić do Hordy i zjednoczyć ze sobą klany, aby odeprzeć Przymierze.

Thrallowi głosu użyczył znany aktor Clancy Brown (Nieśmiertelny, Skazany na Shawshank, Starship Troopers, Warcraft i wiele seriali i gier video). W Ogrima Doomhammera wcielił się znany z oryginalnej, telewizyjnej wersji Transformersów Peter Cullen (Optimus Prime), natomiast szamanowi Drek'tharowi głos podłożył Tony Jay (znany z serii Legacy of Kain).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zagraj w odwołaną przez Blizzard przygodówkę w świecie Warcraft

 0