Zalman prezentuje gamingowe słuchawki

Zalman prezentuje gamingowe słuchawki

W wielu grach online słuchawki są jednym z podstawowych elementów wyposażenia gracza i producenci nie bez powodu wciąż prześcigają się w rozwiązaniach zwiększających wygodę użytkowania ich sprzętu. Batalia o słuch graczy wciąż trwa, a Zalman wytacza w niej kolejne działo.

Zalman ZM-HPS500 reklamowe są przez producenta nie tylko jako świetnie brzmiące, ale przede wszystkim wyjątkowo wygodne. Wielogodzinne sesje w gry takie, jak: Counter-Strike: Global Offensive, czy PlayerUnknown’s Battlegrounds potrafią być czasami bardzo męczące, szczególnie jeśli nasze słuchawki nie są przystosowane do długich gier. Niejednokrotnie zdarzało mi się kończyć sesje, ponieważ obolałe uszy potrafiły skutecznie zmniejszyć radość czerpaną z gry, a bez słuchawek ciężko jest określić pozycję wroga. Najnowsze słuchawki Zalmana projektowane są właśnie z myślą o takich osobach jak ja – miękki materiał wyściełający nauszniki oraz pałąk sprawić mają, że słuchawki będą wygodnie leżeć na głowie, co w połączeniu z ich niewielką wagą zapewni nam maksymalnie komfortową rozrywkę.

Słuchawki ZM-HPS500 projektowane są z myślą o osobach, które ponad wszystko cenią sobie komfort użytkowania

Słuchawki koreańskiego producenta ważą zaledwie 362 gramy – niełatwo jest znaleźć coś równie lekkiego w ich klasie, jednak wygoda to nie wszystko. Jak zatem prezentuje się jakość dźwięku? Zdaniem producenta HPS500 wydają się dobrze przygotowane do swojej roli. Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom, impedancji na poziomie 32 omów oraz odstępie sygnału od szumu na poziomie 117 dB, efekty w grach powinny być co najmniej zadowalające. Ponadto, by zapewnić możliwie jak najlepszą komunikację między graczami, najnowsze słuchawki Zalmana posiadają wbudowany mikrofon oferujący wystarczającą czułość, by porozumieć się z innymi graczami nawet w toku dynamicznej rozgrywki. Słuchawki wkrótce pojawią się na polskim rynku, wtedy też poznamy ich cenę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zalman prezentuje gamingowe słuchawki

 0