Zalman Z9 Neo Plus White – arktyczna obudowa Mid Tower

Zalman Z9 Neo Plus White – arktyczna obudowa Mid Tower

Firma Zalman zaprezentowała nową obudowę typu Mid Tower. Model o nazwie Z9 Neo Plus White wykorzystuje bardzo popularną ostatnio kolorystykę arktyczną, w której dominuje przede wszystkim biały.

Zalman Z9 Neo Plus White to nowa obudowa typu Mid Tower. Ma wymiary 205 x 490 x 482 mm. Lewy panel boczny tego modelu niemal w całości jest wykonany z akrylu, dzięki czemu można zajrzeć do wnętrza komputera. Obudowa pozwala na zamontowanie płyt głównych w rozmiarze ATX, micro ATX oraz mini ITX, chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 160 mm oraz karty graficznej o długości do 400 mm. Producent dość standardowo zdecydował się na umieszczenie panelu I/O na górze konstrukcji, w przedniej części, aby była łatwo dostępna dla użytkownika. Składa się on z przycisków power, reset, złącz audio mini-jack 3,5 mm oraz czterech portów USB – dwóch 2.0 i dwóch 3.0. Oprócz tego w obudowie zmieszczą się dwa napędy 5,25 cala, dwa dyski 3,5 cala oraz dwa w rozmiarze 2,5 cala.

Zalman Z9 Neo Plus White to nowa obudowa, która wpisuje się w modny ostatnio trend urządzeń w stylu arktycznym z dominującym kolorem białym.

Zalman Z9 Neo Plus White

Obudowa powinna się spodobać osobom, które dbają o odpowiednią wentylację podzespołów komputerowych. Jest bowiem wyposażona w aż pięć miejsc na wentylatory i wszystkie są fabrycznie zajęte przez modele o średnicy 120 mm. Wentylatory są umieszczone na górze obudowy (dwa 120 mm), z tyłu (jeden 120 mm) oraz z przodu (dwa 120 mm, które można wymienić na 140 mm). Koreański producent nie zapomniał także o wymiennych filtrach przeciwkurzowych, które znajdują się w Zalman Z9 Neo Plus White na przednim panelu i w okolicach zasilacza. Obudowa bez wątpienia ma bardzo ciekawy design i zachęcającą specyfikację. Jednak idzie to w parze z bardzo wysoką ceną. Za Zalman Z9 Neo Plus White trzeba będzie zapłacić w Polsce około 400 zł.

Zalman Z9 Neo Plus White

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zalman Z9 Neo Plus White – arktyczna obudowa Mid Tower

 0