Zamknięta beta The Crew 2 startuje pod koniec maja

Zamknięta beta The Crew 2 startuje pod koniec maja

Ubisoft zapowiedział kolejne beta testy nadchodzącej gry wyścigowej. Przypomnijmy, iż premiera finalnego buildu odbędzie się 29 czerwca bieżącego roku.

Popularny wydawca potwierdził, że zamknięta beta The Crew 2 rozpocznie się 31 maja o godzinie 10:00, a zakończy się 4 czerwca o tej samej porze. Testowa wersja pojawi się na wszystkich wiodących platformach, czyli: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w tym wydarzeniu, powinniście zapisać się już teraz na dedykowanej stronie internetowej. Wyselekcjonowane osoby będą mogły rozpocząć zabawę nieco wcześniej, bo już 29 maja. W trakcie zamkniętej bety gracze rozegrają pierwszy poziom systemu postępów, rywalizując w wyścigach we wszystkich czterech dyscyplinach - Street Race, Rally Raid, Powerboat i Aerobatics. Całość rozegra się w pełni odtworzonych terenach Stanów Zjednoczonych m.in. na lądzie, wodzie i w powietrzu.

Zamknięte testy The Crew 2 wystartują 31 maja i potrwają do 4 czerwca

Aby stworzyć pełne adrenaliny starcia, gracze mogą użyć funkcji Fast-Fav i natychmiast przełączyć typ pojazdu, w zależności od terenu, na którym się znajdą — mogą przelecieć samolotem pod mostem Golden Gate w San Francisco i przełączyć na łódź za jednym naciśnięciem przycisku. The Crew 2 pozwoli graczom poczuć emocje związane z amerykańskimi sportami motorowymi. Ogromny świat gry przesuwa granice możliwości, pozwalając fanom otwartych światów sprawdzić umiejętności solo lub ze znajomymi, w niekończącej się rywalizacji oraz eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża, kierowcy odkrywać będą Amerykę i rywalizować o tytuł największego czempiona sportów motorowych, jednocześnie kolekcjonując egzotyczne samochody, motocykle, łodzie i samoloty oraz dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Inspirację czerpać będą z czterech rodzin sportów motorowych: wyścigów ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zamknięta beta The Crew 2 startuje pod koniec maja

 0