Zapomnijcie o RGB. Razer chwali się myszką wykonaną ze złota

Zapomnijcie o RGB. Razer chwali się myszką wykonaną ze złota

Dyrektor generalny Razera, Min-Liang Tan, udostępnił kilka zdjęć specjalnej edycji myszy do gier Viper Signature Mini. Ta powinna przypaść do gustu miłośnikom błyskotek, ponieważ jest wykonana z 24-karatowego złota.

Viper Signature Mini w złotej wersji

Razer Viper Signature Mini to dobrze oceniana mysz do gier o ultralekkiej ażurowej konstrukcji, dzięki której waży ona tylko 49 gramów. Niestety Razer nie potwierdził, czy nowy wariant jest wykonany z litego złota, czy tylko pozłacany, ale drugi wariant jest zdecydowanie bardziej prawdopodobny. 

Dyrektor generalny Razera udostępnił kilka zdjęć specjalnej złotej edycji myszy do gier Viper Signature Mini.

Viper Mini Signature Edition jest wyposażona w sensor optyczny Razer Focus Pro 30K, optyczne przełączniki 3. generacji oraz bezprzewodową technologię HyperPolling z prawdziwą częstotliwością odpytywania 4000 Hz. Urządzenie może się również pochwalić najszybszą bezprzewodową technologią Razera, zapewniającą wyższe prędkości i stabilne osiągi. Ponadto, Viper Mini Signature Edition ładuje się w pełni w mniej niż 90 minut, dzięki szybkości ładowania 2C, która ma być czterokrotnie większa od szczytowej pojemności ładowania większości innych myszy bezprzewodowych.

Viper Mini Signature Edition jest sprzedawana w zestawie z wstępnie sparowanym bezprzewodowym kluczem sprzętowym Razer HyperPolling Wireless Dongle, zestawem stopek/ślizgaczy Corning Gorilla Glass 3, ściereczką czyszczącą z mikrofibry, dwoma zestawami naklejanych taśm Mouse Grip Tape oraz dwoma gazikami nasączonymi alkoholem. Dodatkowo, Viper Mini Signature Edition jest objęty również 3-letnią rozszerzoną gwarancją.

Bezcenna mysz

Ile kosztuje złota wersja tej myszy? „Nie mamy podanej ceny katalogowej, ponieważ jest po prostu niesamowicie wyjątkowy produkt” – napisał Tan na X. „Musiałem tylko zrobić mu kilka szybkich zdjęć, ale zdjęcia naprawdę nie oddają sprawiedliwości." Nie zmienia to faktu, że i tak nie kupimy tego wariantu Viper Signature Mini, bo jest to jednorazowy projekt wykonany na zlecenie. Nie ma jednak wątpliwości, że taki sprzęt jest bardzo drogi, bo standardowa edycja kosztuje ok. 1500 zł.

„Przesunęliśmy projektowanie na skraj możliwości materiałowych, mając jednocześnie w pełni funkcjonalny produkt” – powiedział przedstawiciel Razera. „Podobnie jak co roku podchodzimy do produktów koncepcyjnych targów CES, zawsze staramy się wprowadzać innowacje wykraczające poza ustalone konwencje technologiczne i projektowe”.

Nie wiemy dla kogo Viper Signature Mini z 24-karatowego złota zostało wykonane, ponieważ Razer nie zdradza tej informacji. Co więcej, tabliczka na zdjęciach została zamazana, bo być może kryje się tam pewna wskazówka odnośnie właściciela. 

Tak czy inaczej, jeśli macie dużo pieniędzy  i nie wiecie, co z nimi zrobić, to zawsze możecie złożyć specjalne zamówienie u Razera.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapomnijcie o RGB. Razer chwali się myszką wykonaną ze złota

 0