Zapowiedziano ulepszone wydanie Hitmana

Zapowiedziano ulepszone wydanie Hitmana

Ekipa odpowiedzialna za tworzenie perypetii najsłynniejszego wirtualnego zabójcy do wynajęcia poinformowała o nawiązaniu współpracy z Warner Bros. dzięki której na rynku pojawi się wydanie Definitive Edition ostatniej epizodycznej części serii. 

Hitman: Definitive Edition w wersji przeznaczonej na PlayStation 4 oraz Xbox One pojawi się wyłącznie na półkach sklepowych już 15 maja. Będzie zawierać wszystkie dotychczas opublikowane odcinki, lokacje z sezonu pierwszego, a także pozostałe treści z edycji Game of the Year, w tym kampanię dodatkową Patient Zero, pakiet skórek Blood Money oraz letnie misje bonusowe. Dostępny jest także kolejny zestaw strojów z okazji premiery gry i 20 rocznicy powstania studia odpowiedzialnego za kultową serię z przygodami łysego zabójcy. IO Interactive twierdzi, że autorzy pakietu Anniversary Outfit inspirowali się grami, które przez lata tworzyli, chodzi m.in. o Freedom Fighters, Kane & Lynch czy Mini Ninjas. Dodatek zakupimy jeszcze w bieżącym roku na wymienionych wyżej platformach sprzętowych.

Hitman: Definitive Edition będzie najbogatszym wydaniem gry zawierającym wszelkie dodatki

Co ciekawe źródła Eurogamera poinformowały, iż nie wszystkie treści zostaną umieszczone na fizycznych nośnikach, a brakujące elementy będziemy musieli ściągnąć z sieci (ich rozmiary wyniosą od 12 do 24GB w zależności od posiadanej konsoli). Niestety nie poznaliśmy jeszcze ceny nowego wydania ani tego, czy pojawi się w Polsce. Odcinkowy Hitman zadebiutował na rynku na początku 2016 roku i zebrał dość przeciętne noty zarówno recenzentów jak oraz fanów marki. Widać ludzie nie do końca polubili świeżą wizję deweloperów opartą o całkowicie odmienny, sandboksowy sposób zabawy. Pewne awersje wzbudzał także podział poszczególnych plansz na osobne DLC (było to spowodowane oczywistą chęcią zarobku firmy na swym produkcie).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapowiedziano ulepszone wydanie Hitmana

 0