Zapraszamy do oglądania trzeciego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Zapraszamy do oglądania trzeciego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

Tradycyjnie jak w każdą niedzielę na kanale IThardwareTV na YouTube wleciał nowy materiał prezentujący najważniejsze newsy z minionych siedmiu dni. Za jego powstanie odpowiada nasz redakcyjny kolega Beniamin znany lepiej jako Technokrata, którego kojarzyć możecie z jego autorskiego kanału traktującego o nowych technologiach. Tego rodzaju materiały stanowią dobre rozwiązanie dla użytkowników, którzy zabiegani w natłoku codziennych spraw nie mają czasu, by codziennie wchodzić na stronę i czytać wszystkie materiały. Tym razem w trzecim odcinku naszego Newsowego podsumowania tygodnia opublikowanego na IThardwareTV możecie zapoznać się m.in. z wynikami finansowymi oraz danymi sprzedaży Cyberpunka 2077, czyli zapowiadającej się na murowany hit polskiej gry od studia CD Projekt RED, która przez wiele błędów i innych trudności nie sprostała oczekiwaniom wszystkich.

Tradycyjnie jak w każdą niedzielę na kanale IThardwareTV na YouTube pojawił się kolejny materiał prezentujący najważniejsze newsy z minionych siedmiu dni.

Chociaż czy to oznacza, że zainteresowanie produkcją pozostaje na niskim poziomie? O tym dowiecie się właśnie w naszym materiale. W minionym tygodniu swoją konferencję zorganizowało Apple, prezentując m.in. nowego iMaca i iPada Pro 2021. Wyposażono go w autorski 8-rdzeniowy układ M1, który zdaniem amerykańskiego producenta zapewnia ogromną wydajność - dane wskazują o 50% szybszy procesor oraz 40% mocniejszą grafikę. Dostajemy do tego 12,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina XDR Mini LED o rozdzielczości 2732 na 2048 pikseli. Ponadto na łamach ITHardware poruszyliśmy kwestię cen pamięci DRAM i jej ewentualnego wzrostu o 28% jeszcze przed wakacjami.

Trendforce twierdzi, że ceny pamięci DRAM rosną we wszystkich sektorach i podniosą się nawet od 18% do 23% w drugim kwartale, i to niezależnie od tego, czy będzie to pamięć serwerowa, VRAM dla wydajnej lub budżetowej karty graficznej, czy też DDR3, albo DDR4 RAM. Podwyżki mają być widoczne we wszystkich rodzajach pamięci RAM. Więcej ciekawych newsów znajdziecie na naszej stronie. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem na kanale IThardwareTV na YouTube. Oprócz tego znajdziecie tam unboxig chłodzenia wodnego AIO g.skill ENKI 360.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapraszamy do oglądania trzeciego odcinka podsumowania tygodnia na naszym kanale YouTube

 0