Zapraszamy na konkurs adwentowy z ITHardware

Zapraszamy na konkurs adwentowy z ITHardware

Podobnie jak przed rokiem, zapraszamy Was na adwentowy kalendarz, czyli wielki konkurs, w którym codziennie będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Zabawa tradycyjnie już potrwa od 1 do 24 grudnia i naprawdę warto codziennie nas odwiedzać, ponieważ do zgarnięcia są fanty o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych! Chcecie umilić sobie tegoroczne święta? W takim razie zapraszamy i zaczynamy od mocnego uderzenia, ponieważ pierwszego dnia konkursu, czyli już w najbliższą niedzielę, do wygrania będzie gamingowy fotel. Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy? Laptopy, sprzęt sieciowy, karty graficzne GeForce RTX, monitory, peryferia i dużo więcej… będzie się działo!

Podobnie jak przed rokiem, zapraszamy Was na adwentowy kalendarz, czyli wielki konkurs, w którym codziennie będziecie mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

Zasady są bardzo proste i jeśli braliście udział w konkursie adwentowym ITHardware przed rokiem, to powinny być Wam dobrze znane. Każdego dnia od 1 do 24 grudnia o godzinie 8:00 na naszym portalu pojawi się konkursowy wpis, w którym znajdziecie link do aplikacji gleam.io, gdzie czekać będą na Was wyzwania. Każdy z 24 konkursów trwać będzie 3 dni, a wyniki podamy na odpowiedniej podstronie, maksymalnie po 10 dniach (choć będziemy starać się robić to zdecydowanie szybciej). Mamy nadzieję, że w tym roku weźmiecie udział w konkursie przynajmniej tak samo licznie jak w ubiegłym, tym bardziej, że dołożyliśmy wszelkich starań, by nagrody były jeszcze lepsze. Nie chcemy zawczasu zdradzać niespodzianki, ale wśród naszych partnerów znalazły się takie firmy, jak SPC, Patriot Viper Gaming, Genesis, LC-POWER, SilentiumPC, Uzywki.Expert, TP-Link, Tenda, MSI, Kingston, Gigabyte Aorus, Snab, GreenCell, Edimax czy KFA2.

Pierwszy dzień zabawy już w najbliższą niedzielę, ale pamiętajcie, że wcale nie chodzi tu o to, kto będzie pierwszy. Wkrótce opublikujemy także nasz coroczny poradnik zakupowy na Gwiazdkę, gdzie będziecie mogli zapoznać się propozycjami prezentów pod choinkę, które powinny ułatwić Wam wybór upominków dla najbliższych. Miłej zabawy i powodzenia w konkursie :) Ho ho ho!

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zapraszamy na konkurs adwentowy z ITHardware

 0