Zaprezentowano 24-calowe monitory od iiyama

Zaprezentowano 24-calowe monitory od iiyama

Na polskim rynku zadebiutowały właśnie nowe monitory z serii ProLite od iiyama, przeznaczone do najmocniejszych zadań bojowych.

Dwa monitory są urządzeniami przeznaczonymi dla wymagających użytkowników, pałających się np. projektowaniem, edycją grafiki czy tworzeniem w aplikacji CAD. Matryca IPS zapewnia najwyższą jakość obrazu i doskonałe odwzorowanie kolorów. Sprzęt wyposażono też w system redukcji niebieskiego światła, który gwarantuje, że nawet po bardzo długiej pracy, nie będą nas bolały oczy, zaś dzięki technologii Flcker-free usunięto problem migotania obrazu. ProLite XU2495WSU-B1 to wersja podstawowa i poza pochyłem nie oferuje opcji regulowania ekranu, ale jest dzięki temu tańsza i świetnie sprawdzi się w przypadku budowy dwumonitorowego stanowiska pracy, np. na uchwycie DS3002C-B1. Jeśli więc nie wykonujemy zbyt zaawansowanych prac, będzie to dla nas wyśmienity wybór.

Obie propozycje od popularnego producenta monitorów sprawdzą się nie tylko w grach, ale i wielu codziennych i wymagających czynnościach

Druga propozycja to model Prolite XUB2495WSU-B1 - monitor z dokładnie takimi samymi parametrami obrazu oraz stopą posiadającą szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu: wysokości (w zakresie 13 cm), obrotu na boki (160° w prawo/lewo) i funkcję Pivot, która pozwala przestawić ekran o 90 stopni do formatu portretowego, sprawdzającego się w trakcie pracy z dużymi arkuszami lub tekstem. Warto zaznaczyć, iż oba modele wyposażono w złącza: VGA, HDMI oraz DisplayPort, obsługę standardu HDCP oraz wbudowany koncentrator USB (up 1 x USB 2.0 / down 4 x USB 2.0), a także głośniki (2x2W), wejście słuchawkowe oraz poprawiającą ostrość obrazu funkcję Overdrive. Więcej informacji znajdziecie na stronach z oferowanymi produktami: Prolite XUB2495WSU-B1Prolite XU2495WSU-B1. Ceny zostały ustalone na odpowiednio: 1200 oraz 1100 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zaprezentowano 24-calowe monitory od iiyama

 0