Zasilacze Fractal Design Ion Gold - wysoka wydajność, 7 lat gwarancji i 80 Plus Gold w niezłej cenie

Zasilacze Fractal Design Ion Gold - wysoka wydajność, 7 lat gwarancji i 80 Plus Gold w niezłej cenie

Fractal Design wprowadza na rynek nową serię zasilaczy Ion Gold, w skład której wejdą cztery różne konstrukcje o mocy od 550 watów do 850 watów. Seria Ion Gold jest objęta siedmioletnią gwarancją oraz wyróżnia się certyfikatem 80 Plus Gold, zapewniającym wysoką niezawodność i wydajność energetyczną podczas dużych obciążeń. Dzięki zróżnicowaniu mocy od 550 do 850 W,  gracze mogą wybrać model dostosowany do swojego systemu PC, nie płacąc za więcej, niż ich system jest w stanie wykorzystać. Całą rodzina jest w standardowym formacie ATX, co pozwala na kompatybilność z obudowami mATX i ATX. Wszystkie modele oferują konstrukcję modularną, z kablami w formie taśmy, lub z oplotem, dzięki czemu w obudowie znajdują się tylko niezbędne do działania przewody, bez zbędnej plątaniny i konieczności upychania tych, które nie są nigdzie podłączone.

Zasilacze Ion Gold Power mają zapewniać wysoką wydajność podczas dużych obciążeń, długą gwarancję i wysoką kulturę pracy, pozostając konkurencyjnym cenowo.

Wszystkie zasilacze z serii Ion Gold ATX wyróżniają się klasą sprawności 80 Plus Gold oraz wykorzystują najwyższej jakości japońskie kondensatory 105°C, które zapewniają wyższą niezawodność i trwałość. Producent do chłodzenia wykorzystuje 140-milimetrowy wentylator z serii Fractal Design Dynamic z łożyskami LLS, prędkością obrotową około 1000 obr/min i maksymalnym poziomem hałasu około 19 dBA. Urządzenia te mogą pochwalić się mocną, pojedynczą linią +12V, która jest zgodna z wymogami specyfikacji ATX 2.52.

Warto podkreślić, że producentowi udało się zmieścić wszystkie elementy w dość małej obudowie. Zasilacze Ion Gold mają 150 mm długości i to niezależnie od oferowanej mocy, co sprawia, że są dobrym wyborem nawet do ciasnych obudów. Seria zasilaczy Ion Gold Power zapewnia wysoką wydajność podczas dużych obciążeń, a jednocześnie jest dość konkurencyjna cenowo - zwłaszcza, że producent oferuje 7 lat gwarancji. Zasilacze trafiają już do sklepów, a ceny prezentują się następująco:

  • Ion Gold 550W – 79,99 euro (~365 zł)
  • Ion Gold 650W – 89,99 euro (~410 zł)
  • Ion Gold 750W – 99,99 euro (~455 zł)
  • Ion Gold 850W – 109,99 euro (~500 zł).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zasilacze Fractal Design Ion Gold - wysoka wydajność, 7 lat gwarancji i 80 Plus Gold w niezłej cenie

 0