Zerknij na nowe klawiatury przed jutrzejszą premierą nowego Surface Pro

Zerknij na nowe klawiatury przed jutrzejszą premierą nowego Surface Pro

Jutro w Szanghaju odbędzie się konferencja Microsoftu, a w jej trakcie prawdopodobnie zostanie zaprezentowane nowe urządzenie marki Surface. Tymczasem jeden z pracowników firmy z Redmond udostępnił zdjęcie pokazujące nowe klawiatury do popularnej hybrydy.

Panos Panay, szef marki Surface zatweetował wczoraj bardzo późnym wieczorem zdjęcie pokazujące nowe klawiatury Surface Type Cover do urządzeń linii Surface Pro. Wyraźnie widać, że pokryte są one alcantarą, specjalnym materiałem, który został wykorzystany jako wykończenie klawiatury do debiutującego w przyszłym miesiącu Surface Laptopa. Co więcej, uwidocznione na tweecie Panaya akcesoria były dostępne w czterech wariantach kolorystycznych, szarym, beżowym, czerwonym i jasnoniebieskim. Warto zaznaczyć, że Alcantara Signature Type Cover była co prawda wcześniej dostępna dla Surface Pro 4, ale wyłącznie w kolorze szarym i nie można jej nabyć w Polsce.

Odświeżona wersja Surface Pro 4 (zwana po prostu Surface Pro) poza odjęciem Surface Pen i dodaniem procesorów Kaby Lake prawdopodobnie nie będzie się różnić niczym od poprzednika

Jest wielce prawdopodobne, że właśnie ten typ klawiatury będzie proponowany do nadchodzącego Surface Pro, odświeżonej wersji Surface Pro 4, umniejszonej o pióro Surface Pen, a za to wyposażonej prawdopodobnie w procesor 7. generacji Intela, Kaby Lake. Interesujące jest to, czy zatem Microsoft posunie się do tego by do swojego tableta 2w1 dołączyć klawiaturę, która w przypadku poprzednich wersji urządzenia była opcjonalna. Na oficjalne informacje i więcej szczegółów będziemy jednak musieli zaczekać do jutra. Prawdopodobnie wydarzenie odbywające się w Szanghaju będzie można śledzić w formie transmisji na żywo, ale dokładne informacje na jej temat nie zostały jeszcze podane.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zerknij na nowe klawiatury przed jutrzejszą premierą nowego Surface Pro

 0