Złap okazję z Chieftec. Obudowy i zasilacze w promocyjnych cenach na Black Friday

Złap okazję z Chieftec. Obudowy i zasilacze w promocyjnych cenach na Black Friday

Chieftec wystartowało z promocją na Black Friday, w ramach której osoby decydujące się na zakup sprzętu u autoryzowanych partnerów marki, mogą liczyć na obudowy komputerowe i zasilacze w obniżonych promocyjnych cenach. To idealna okazja, by wymienić wysłużony sprzęt na nowy! 

Promocja już wystartowała w sklepie Komputronik, gdzie potrwa do 27 listopada, więc obejmie nie tylko Black Friday, ale i Cyber Monday. W tym przypadku przecenione zostały zarówno popularne obudowy Chiefteca, jak i zasilacze.  

chieftec
 

Obudowy: 

Zasilacze: 

Sklep x-kom, jako partner Chiefteca, również oferować będzie przecenione produkty, ale tu promocyjne ceny obowiązywać będą tylko jeden dzień, 24 listopada. Poniżej możecie zapoznać się z ofertą x-kom na obudowy i zasilacze Cheifteca na Black Friday.  

Obudowy: 

Zasilacze:   

Nie możesz patrzeć na starą obudowę? Zasilacz przestaje nadążać za resztą podzespołów? A może szukasz już świątecznego prezentu dla domowego fana sprzętu komputerowego? Lepsza okazja do zakupów może się już nie trafić, bo Chieftec przygotował w tym roku naprawdę atrakcyjną ofertę z obniżkami sięgającymi 30%. Takiej promocji nie można przegapić! 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Złap okazję z Chieftec. Obudowy i zasilacze w promocyjnych cenach na Black Friday

 0