Zmiana ocen w recenzjach i testach sprzętu na ITHardware. Zmieniamy się na lepsze!

Zmiana ocen w recenzjach i testach sprzętu na ITHardware. Zmieniamy się na lepsze!

W ostatnich latach redakcja ITHardware przetestowała dla was całe mnóstwo urządzeń i podzespołów komputerowych, korzystając przy tym ze skali ocen od 0 do 5 oraz pakietu wyróżnień. Dziś zmieniamy się na lepsze!

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania naszych czytelników oraz dynamicznie rozwijającą się technologię, redakcja postanowiła wprowadzić istotną zmianę w sposobie oceniania recenzowanych urządzeń. Dotychczasowa skala ocen, oscylująca w zakresie od 0 do 5, została zastąpiona nową, która obejmuje zakres od 0 do 10. Ta zmiana ma na celu zapewnienie czytelnikom bardziej przejrzystej i precyzyjnej oceny, co pozwoli wam lepiej zrozumieć nasze rekomendacje.

Ocena IThardware

Wprowadzenie nowej skali ocen zostało podyktowane głównie sugestiami i opiniami naszej społeczności, choć nie tylko. Głównym założeniem nowej skali ocen jest podwojenie naszych możliwości przy wystawianiu opinii na temat testowanego sprzętu. Na przykład ocena 9,5 mówi, że sprzęt jest niemal topowy z niewielkim tylko mankamentem, ale tego samego nie mówi już ocena 4/5 czy 4,5/5. Rozszerzenie skali oferuje nam po prostu większą elastyczność.

Chcielibyśmy poznać waszą opinię na temat tej zmiany. Czy taki sposób oceniania odpowiada waszym oczekiwaniom? Czy uważacie, że skalowanie od 0 do 10 jest bardziej intuicyjne i pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupowych Czekamy na waszą ocenę (może być w skali od 0-10).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zmiana ocen w recenzjach i testach sprzętu na ITHardware. Zmieniamy się na lepsze!

 0