Zmieniamy się na lepsze - aktualizacja strony

Zmieniamy się na lepsze - aktualizacja strony

Monotonia i zastój to nic dobrego - zwłaszcza w branży komputerowej. My, w miarę możliwości, także staramy się podążać za najnowszymi trendami. Najświeższym owocem tejże polityki jest kompletnie odmieniona strona główna naszego vortalu.

Układ poszczególnych elementów został zmieniony tak, aby teksty zawarte w obrębie wszystkich sekcji, tj. aktualności, testy, poradniki, publicystyka i video, dostępne były z poziomu strony głównej. Wybrane listy zrealizowane są w standardzie infinite scroll, co gwarantuje dostęp do kompletnej bazy testów i poradników bez konieczności przeładowywania strony. Sekcja YouTube rozwija się po kliknięciu, aby nie przedłużać niepotrzebnie strony, skazując tym samym osoby niezainteresowane filmami na mozolne przewijanie ;)

Nowa wersja strony głównej, podobnie jak poprzednia, posiada oczywiście wersję mobilną dedykowaną użytkownikom smartfonów i tabletów.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone zmiany spotkają się z Waszą aprobatą i uprzyjemnią korzystanie z vortalu ITHardware. Wkrótce zapewne kolejne zmiany - a tymczasem czekajcie na kolejne publikacje.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zmieniamy się na lepsze - aktualizacja strony

 0