Zmodyfikowana obudowa dla fanów PlayerUnknown’s Battlegrounds

Zmodyfikowana obudowa dla fanów PlayerUnknown’s Battlegrounds

Prawdopodobnie każdy gracz słyszał o PlayerUnknown’s Battlegrounds – sieciowej strzelance studia Bluehole, która od kilku miesięcy jest najpopularniejszą grą w serwisie Steam. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że powstaje coraz więcej akcesoriów nawiązujących swoim wyglądem do tej gry.

Fani tej gry zaopatrują się w plecaki, koszulki czy nawet rekwizyty broni wzorowane na PlayerUnknown’s Battleground, a ci najbardziej jej oddani mogą spróbować zmodyfikować swoją obudowę tak, jak zrobiły to ekipy z Tech Modified oraz Designs By IFR. Bazując na obudowie Cooler Master H500p, stworzyli oni świetnie wyglądającą i niezwykle dopracowaną jednostkę. Mod powstawał przez cztery dni i został zaprezentowany podczas PAX Australia, gdzie gracze mogli zachwycać się niezwykłym połączeniem elementów nawiązujących do świata przedstawionego w grze i potężnych podzespołów, zapewniających bezkompromisową wydajność. Najciekawszym elementem, który swoim wyglądem nawiązuje do gry, jest makieta imitująca jeden z budynków dostępnych w grze.

Całość zachwyca nie tylko wyglądem, ale także osiągami – Intel Core i5 ósmej generacji wraz z dwiema kartami graficznymi Nvidia GeForce 1080 to niezwykle wydajne połączenie

 

Zachwyca nie tylko sama makieta budynku, ale także poszczególne elementy zestawu, takie jak chłodzenie wodne Cooler Master MasterLiquid Maker 240, stylizowane tak, aby jak najlepiej pasować do pozostałych elementów zestawu. Zadbano nawet o takie szczegóły, jak makieta broni czy nawet obraz na ścianie w budynku. Poza obudową i wymienionym wcześniej chłodzeniem, na ten projekt składają się takie komponenty, jak procesor Intel Core i5 8600K, zamontowany na płycie głównej MSI Z370 Gaming Pro Carbon, cztery kości RAM Apacer Panther Series DDR4 (4x4 GB), a także 120 GB dysk SSD Apacer Panther Series oraz dwie karty graficzne Nvidia GeForce GTX 1080. Wszystko to zasilane jest za pomocą Cooler Mastera V850. Chcielibyście mieć takiego potworka u siebie?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Zmodyfikowana obudowa dla fanów PlayerUnknown’s Battlegrounds

 0