Znamy darmowe gry PlayStation Plus na grudzień. Jest nieźle

Znamy darmowe gry PlayStation Plus na grudzień. Jest nieźle

Każdego miesiąca posiadacze abonamentu PlayStation Plus otrzymują dostęp do kilku darmowych gier, którymi mogą się cieszyć dopóty, dopóki wnoszą cykliczną opłatę. Ma to być pewnego rodzaju bonus dla każdego, kto i tak kupuje PS Plus z myślą o graniu online. Comiesięczne oferty są różne, raz lepsze, a czasami trochę gorsze, ale trzeba przyznać, że w grudniu Sony całkiem nieźle się postarało. Już wiemy, jakie produkcje zostaną nam udostępnione za darmo w ostatnim miesiącu 2020 roku i może nie są to wielkie hity, ale są to całkiem ciekawe propozycje, które mają szansę przynieść sporo frajdy na wiele godzin. Jakie konkretnie produkcje przygotowało PlayStation? W sumie są to cztery gry: Worms Rumble na PS4 i PS5, Rocket Arena na PS4 i PS5, Just Cause 4 na PS4 i PS5 oraz Bugsnax na PS5.

PlayStation ujawniło darmowe gry w ramach PlayStation Plus na grudzień.

Prawdopodobnie najciekawiej z tego wszystkiego prezentuje się Bugsnax, przede wszystkim dlatego, że jest to całkowicie nowa gra, która swoją premierę miała 12 listopada. To humorystyczna przygodówka, która powinna przypaść do gustu przede wszystkim młodszym graczom. Co ciekawe, jest on dostępna również na PlayStation 4, ale za darmo mogą w nią grać tylko posiadacze najnowszej konsoli Sony, czyli PlayStation 5. Do tego wyróżnia się całkiem przyzwoite Just Cause 4, wydane w grudniu 2018 roku. Może i nie jest to gra bez wad, ale jestem przekonany, że zapewni zainteresowanym co najmniej kilka godzin dobrej zabawy. Sam chyba najbardziej ucieszyłbym się z nowego Worms Rumble, czyli pewnej wariacji na temat wojowniczy robaczków w stylu zbliżonym do Battle Royale. Ofertę uzupełnia wydane niedawno przez Electronic Arts Rocket Arena.

Grudniowa oferta PlayStation Plus wyróżnia się przede wszystkim tym, że w większości znajdują się w niej gry stosunkowo nowe. Takimi są przecież Bugsnax, Worms Rumble i Rocket Arena. Jedynie Just Cause 4 jest produkcją nieco starszą, ale za to chyba najgłośniejszą z nich wszystkich. Jak już wspominałem – nie jest to może rewelacyjna oferta, ale nie ma też powodów do narzekań. Zdarzały się zarówno lepsze, jak i gorsze. Najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, że gry udostępniane są dla posiadaczy PlayStation Plus całkowicie za darmo. A jak mówią – darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znamy darmowe gry PlayStation Plus na grudzień. Jest nieźle

 0