Znamy datę premiery i wymagania Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas na PC

Znamy datę premiery i wymagania Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas na PC

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas debiutuje dziś na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Właściciele PC nie muszą długo czekać na swoją kolej, gdyż najnowsze przygody jamraja trafią na platformę Battle.net 26 marca i nic nie wskazuje na to, żeby przynajmniej na razie były wydane na Steam czy Epic Games Store. To pewna zmiana, ponieważ remaster trylogii Crash Bandicoot jest dostępny w sklepie Valve. Chociaż do debiutu pozostały jeszcze dwa tygodnie wydawca uruchomił możliwość składania zamówień przedpremierowych - za grę trzeba zapłacić 39,99 euro. Ponadto Activision Blizzard pochwalił się wymaganiami sprzętowymi komputerowego portu. Do odpalenia gry w minimalnych ustawieniach potrzebujemy sprzętu wyposażonego w Intel procesor Intel Core i3-4340 lub AMD FX-6300 wspierany przez 8 GB pamięci RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GTX 660 lub AMD Radeon HD 7950.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas zadebiutuje na PC 26 marca.

Do zabawy w maksymalnych detalach potrzebujemy Intel Core i5-2500k albo AMD Ryzen 5 1600X, 16 GB RAM i GPU GeForce GTX 970 lub AMD R9 390 i w obu przypadkach 30 GB pojemności na dysku twardym. Produkcja ruszy wyłącznie na systemie operacyjnym Windows 10. Warto wspomnieć, że na PS5 i Xbox One Series X produkcja pojawia się w ramach aktualizacji i obsługuje rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę (zostanie ona przeskalowana do 4K na Xbox Series S). Wykorzystamy także możliwości nowego kontrolera konsoli Sony DualSense, a dokładniej adaptacyjnych triggerów. Edycję next genową postanowiła sprawdzić brytyjska ekipa serwisu Eurogamer i produkja działa stabilnie w rozdzielczości 4K przy zachowaniu 60 klatek na sekundę, aczkolwiek zauważono drobne spadki fps na PS5 w trakcie przerywników filmowych.

Nintendo Switch może liczyć na 30 klatek przy 720-792p. Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to kontynuacja przygody tytułowego bohatera zapoczątkowana przed wieloma laty, który ponownie musi mierzyć się ze starymi wrogami. Fabuła rozpocznie się zaraz po wydarzeniach ukazanych w Crash Bandicoot 3. Po rozbiciu się statku, na którego pokładzie znajdowali się Neo Cortex, Dr.N.Trophy oraz Uka Uka na przez dziesięciolecia próbowali oni wydostać się z planety rozdzierając dziurę rozmiaru Złego Naukowca generując jednocześnie poważne problemy w uniwersum.

Wymagania sprzętowe Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas:

Minimalne:

  • system operacyjny: Windows 10
  • procesor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
  • 8 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA GTX 660 / AMD Radeon HD 7950
  • 30 GB miejsca na dysku twardym

Zalecane:

  • system operacyjny: Windows 10
  • procesor: Intel Core i5-2500K / AMD Ryzen 5 1600X
  • 16 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA GTX 970 / AMD R9 390
  • 30 GB miejsca na dysku twardym

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znamy datę premiery i wymagania Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas na PC

 0