Znamy finalistów CS:GO ESL Mistrzostw Polski

Znamy finalistów CS:GO ESL Mistrzostw Polski

W sobotę faza grupowa ESL Mistrzostw Polski dobiegła końca, a my poznaliśmy ostatniego finalistę – Z W I E R Z Ę T A. W decydującym spotkaniu pokonali Venatores i wywalczyli sobie tym samym możliwość gry w Katowicach.

Wczoraj byliśmy świadkami ostatniego meczu fazy grupowej w ramach ESL Mistrzostw Polski, ze sobą zmierzyły się dwie znamienite ekipy: Z W I E R Z Ę T A oraz Venatores. Drogę do wielkich LAN-owych finałów w Katowicach zagwarantowali sobie ci pierwsi, pokonując rywali 2:1. Grono półfinalistów dopełniają drużyny: Kinguin, Izako Boars oraz PRIDE. Finałowa walka o mistrzostwo w kraju odbędzie się 29-30 kwietnia w ESL Arenie w Katowicach. Pula nagród wynosi aż 70 000 złotych. Całą drabinkę spotkań znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia, a wszystkie rozgrywki będziecie mogli śledzić na polskim kanale ESL. Spotkania będą komentować Maciej „Morgen” Żuchowski oraz Kuba „Kubik” Kubiak.

Kinguin, Izako Boars, PRIDE oraz Z W I E R Z Ę T A zawalczą o 70 000 złotych w Katowicach.

Mecz kończący fazę grupową przyniósł niesamowite emocje dla fanów CS:GO. Od początku obie drużyny grały bardzo równo, zdobywając punkty na przemian. Pierwszą mapę – Train z trudem wywalczyło Venatores, a spotkanie zakończyło się 16:14. Z W I E R Z Ę T A nie dali za wygraną i na mapie Nuke pokonali rywali 16:13, wyrównując tym samym wynik całego meczu. Ostatnia potyczka odbyła się na Inferno, gdzie tym razem ekipa Kacpra „darko” Ściery zdominowała rywali 16:6 i zakończyła spotkanie wynikiem 2:1 w mapach. W finałach między sobą zmierzą się PRIDE i Izako Boars, drugie starcie odbędzie się pomiędzy Kinguin i Z W I E R Z Ę T A. Elita polskich drużyn Counter Strike’a zawalczy o mistrzostwo oraz nagrodę główną już za tydzień. Wielkie wyzwanie stoi przed zespołem Kinguin, który na pewno będzie chciał obronić tytuł mistrza.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znamy finalistów CS:GO ESL Mistrzostw Polski

 0