Znamy oficjalną datę premiery Samsung Galaxy Note 9

Znamy oficjalną datę premiery Samsung Galaxy Note 9

Tygodnie spekulacji i wreszcie popularny producent ujawnił kolejnego reprezentanta flagowej rodziny telefonów Galaxy. Jego prezentacja, a zarazem jednoczesny debiut odbędą się za niecałe dwa miesiące.

Samsung wreszcie poinformował o dacie premiery wyczekiwanego przez wielu Galaxy Note 9. Odbędzie się ona dokładnie 9 sierpnia podczas imprezy w Nowym Jorku. Jak widzimy na pierwszym oficjalnym zdjęciu przedstawiającym kawałek smartfona postawiono na stonowane barwy. Dodatkowo przyglądając się przyciskowi zasilania na myśl przychodzi możliwość umieszczenia w tym miejscu czytnika odcisków palców, aczkolwiek są to jedynie przypuszczenia. Na pewno Note 9 zostanie wyposażony w układ Exynos 9810 wspomagany przez 6 lub 8 GB pamięci RAM. Możemy także oczekiwać ekranu Super AMOLED 1440p. Istnieje realna szansa, że ostatecznie to właśnie tam zostanie zlokalizowany czytnik linii papilarnych. Ponadto całość zasili prawdopodobnie bateria 4000 mAh, o której pisaliśmy całkiem niedawno.

Oficjalna prezentacja Galaxy Note 9 odbędzie się 9 sierpnia w Nowym Jorku

Znamy oficjalną datę premiery Samsung Galaxy Note 9

Parametry zastosowanego aparatu fotograficznego owiane są ścisłą tajemnicą, przez co ciężko doszukać się jakiś wiarygodnych teorii (może właśnie dlatego będziemy mieć do czynienia z solidniej jakości rozwiązaniem). Ostatnie plotki mówią o podwójnym aparacie zlokalizowanym z tyłu obudowy. Jego wartość miałaby wynieść po 12 Mpix. Natomiast w przypadku przedniej kamery byłoby to 8 Mpix. Oczywiście poza tym nie zabraknie standardowych rozwiązań pokroju dual SIM oraz złącza USB C. Cena, oraz ewentualne wersje urządzenia pozostają nieznane. Oczywiście sytuacja ulegnie zmianie w momencie prezentacji. Liczymy, że wartość telefonu nie będzie zbyt wygórowana, dzięki czemu trafi do szerszego grona konsumentów szukających odpowiedniego dla siebie modelu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znamy oficjalną datę premiery Samsung Galaxy Note 9

 0