Znamy specyfikację Motoroli One Fusion+

Znamy specyfikację Motoroli One Fusion+

W zeszłym miesiącu pojawiła się informacja jakoby Motorola pod koniec drugiego kwartału miała zaprezentować dwa nowe smartfony. Chodzi o modele One Fusion oraz One Fusion+ i chociaż dotychczas brakowało konkretów odnośnie ich specyfikacji tak teraz dowiadujemy się o urządzeniach nieco więcej. One Fusion+ ma posiadać 6,5-calowy wyświetlacz Full HD+ o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli, a wewnątrz znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 730 wspomagany przez najpewniej 4 GB lub 6 GB RAM + 64 GB bądź 128 GB dodatkowej pamięci na dane. Za wykonywanie zdjęć odpowie główny 64 Mpix aparat z matrycą ISOCELL Bright GW1 produkcji Samsunga. Nie zabraknie też trzech wspomagających obiektywów. Całość zasili bateria o pojemności 5000 mAh z kolei, jeśli chodzi o system to producent dostarczy domyślnie Androida 10. W sieci znalazła się także rzekoma grafika prezentująca smartfon i jak widzimy na ekranie brakuje charakterystycznego wcięcia na przednią kamerę, więc teoretycznie mógł on zostać umieszczony pod nim lub co bardziej prawdopodobne firma nie zdecydowała się na dodanie aparatu w tym miejscu.

Motorola One Fusion+ ma otrzymać m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 730 oraz 6,5-calowy wyświetlacz Full HD+ o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli.

Znamy specyfikację Motoroli One Fusion+

Nie zapomniano o wejściu USB typu C, czytniku linii papilarnych zamontowanym z tyłu obudowy czy wejściu słuchawkowym 3,5 mm. Na rynku pojawi się również podstawowa wersja, która dostanie nieco gorsze podzespoły i w tym przypadku mówi się o układzie Snapdragon 710 oraz 48 Mpix aparacie. Prezentacja i premiera Motoroli One Fusion i One Fusion+ nastąpi w przyszłym miesiącu, natomiast telefony trafią do sklepów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Europie. Cena nie jest jeszcze znana, ale z racji budżetowego przeznaczenia oczekujemy odpowiednio niskiej wartości tych urządzeń. Nie jest to jedyny interesujący sprzęt bowiem firma ujawniła w kwietniu modele Edge i Edge+, które walczą o bardziej wymagającą grupę odbiorców. Standardowy Edge dostał procesor Snapdragon 765G oraz 6 GB RAM + 128 GB pamięci na dane. Do tego zagięty na krawędziach 6,7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ oraz odświeżaniu 90 Hz.

Za robienie zdjęć odpowiada 64 Mpix aparat główny wspomagany przez 16 Mpix obiektyw szerokokątny i 8 Mpix teleobiektyw. Motorola Edge + dostała za to układ Snapdragon 865 z 12 GB RAM + 256 GB pamięci na dane. Do tego modem 5G wspierający najnowszy standard bezprzewodowej sieci czy 6,7-calowy ekran AMOLED. Wyróżniającym się elementem smartfona jest z pewnością 108 Mpix kamera. Ulepszone wydanie zasila bateria o pojemności 5000 mAh zaś podstawowy wariant ma baterię o pojemności 4500 mAh. Jeżeli chodzi o ceny to zwykły Edge kosztuje około 599 euro, z kolei za plusa musimy zapłacić 1199 euro.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znamy specyfikację Motoroli One Fusion+

 0