Znany streamer Doty 2 nadawał własną ceremonię ślubną na platformie Twitch

Znany streamer Doty 2 nadawał własną ceremonię ślubną na platformie Twitch

Twitch to dość znana i popularna platforma głównie służąca do transmitowania gier na żywo. Jednak sławny streamer złamał dotychczasowe schematy i postanowił pokazać swoją ślubną ceremonię live.

Każdy obawia się, że w końcu nadejdą czasy, gdzie będziemy się wstydzić, że w nich żyjemy – co powiecie, na rok 2017? Teoretycznie nie ma w tym nic złego, jednak zdania są podzielone – streamer Doty 2 znany jako SirActionSlacks, niedawno się ożenił, a całą ceremonię transmitował na żywo na platformę Twitch. Sprawa rozpoczęła się od rozpowszechnianiu całego wydarzenia na Twitterze i zapraszaniu swoich cyfrowych widzów na stream. Goście, kelnerzy, rodzina oraz cała uroczystość była oglądana przez setki ludzi na żywo. Czy to nie jest krępujące? To w końcu jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka – warto, jest je pokazać setkom nieznajomym czy jednak spędzić z najbliższymi? Całe archiwalne nagranie możecie oglądać poniżej.

SirActionsSlacks – znany streamer Doty 2 transmitował swoją ślubną ceremonię na Twitchu.

Choć temat dość kontrowersyjny to realizacja całkiem udana. Cała transmisja nie miała większych problemów technicznych – jednak obecnie wyciszone zostały niektóre urywki nagrania ze względu na brak praw autorskich do piosenek granych podczas uroczystości. Całość jednak była miło przyjęta, a oglądający wspierali ważne wydarzenie w życiu Slacksa, wysyłając mu miłe wiadomości oraz dotacje. Czy jesteście przygotowani na przyszłość, w której ludzie przekazują swoje najcenniejsze chwile w Internecie? Mimo wszystko dużo szczęścia dla Pana i Pani Slacks na dalszej drodze życia. Ciekawe czy ta moda się rozprzestrzeni i będziemy mogli oglądać na żywo polskie internetowe gwiazdy podczas ślubnych ceremonii. Jeżeli tak, to na kogo czekacie? ;)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Znany streamer Doty 2 nadawał własną ceremonię ślubną na platformie Twitch

 0